Son Dakika Haberleri: Ferdinand: Terry Dünyanın En Aptal İnsanı

Ferdinand: Terry Dünyanın En Aptal İnsanı

6 yıl önce

Rio Ferdinand, İngiltere Milli Takımı'ndan eski takım arkadaşını asla affetmeyeceğini açıkladı.

Ferdinand: Terry Dünyanın En Aptal İnsanı, System.String[]

QPR'nin stoperi Rio Ferdinand, 2011 yılında kardeşi Anton Ferdinand'a ırkçı sözler sarf eden Chelsea Kaptanı John Terry'i hayatı boyunca "dünyanın en aptal insanı" olarak göreceğini açıkladı.

"DÜNYANIN EN APTAL İNSANI"

The Sun on Sunday'e konuşan Ferdinand, "Benim için dünyanın en aptal insanı her zaman John Terry olacak. O benim İngiltere Milli Takımı'ndaki kaptanımdı. Savunmadaki partnerimdi. Pek çok insanı acı çekmekten kurtarabilirdi. Yapması gereken tek şey o sözleri söylediğini kabul etmek ama ırkçı olmadığını açıklamaktı. Bu konu hakkında onunla hiç konuşmadım. Ama 3 yıl geçtikten sonra bile onu affedemiyorum." dedi.

COLE İLE OLAN ARKADAŞLIĞINI BİTİRDİ

Ferdinand, Ashley Cole ile de arkadaşlığını mahkemede John Terry'e destek verdiği için bitirdiğini açıkladı. Terry, ırkçılık yaptığı için hakkında açılan davadan aklanmış ancak İngiltere Futbol Federasyonu tarafından aşağılayıcı ve ırkçı sözler kullandığı gerekçesi ile cezalandırılmıştı.


Haber Yayın Tarihi: 14.09.2014 12:18 Kaynak: Goal.Com

YORUMLAR


O pankartı gören sürücüler kornaya basmadı, gürültü bıçak gibi kesildi
İsmail Küçükkaya'dan İmamoğlu'na zam tepkisi: Bize söz vermiştiniz Atatürk'e benzerliğiyle bilinen Göksel Kaya'nın tartışma yaratan fotoğrafı gerçek çıktı