Ferhat Göçer: "Biz erkekler sizin köleniziz" - Son Dakika

Ferhat Göçer: "Biz erkekler sizin köleniziz"

10.12.2019 17:37
Ferhat Göçer: "Biz erkekler sizin köleniziz", System.String[]

Türk sanat müziğinin en güçlü seslerinden Emel Sayın ve müziğin güçlü sesi Ferhat Göçer, artık bir klasik haline gelen Günay performanslarında müzikseverlere muhteşem bir gece yaşattılar."HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNLERİNİ YAŞIYORUM"

Sahneye ilk çıkan isim olan Emel Sayın, şarkıları ile kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri geçmişten bugüne müzikal bir yolculuğa çıkardı. Dillere dolanan şarkılarını hayranları için seslendiren başarılı sanatçı, "Yeni yıl konseri tadında bir konser oluyor. Maşallah diyelim. Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum ve bir yıl daha yaş almak korkutmuyor beni. Umutlarımızın yeşerdiği, hayallerimizin gerçekleştiği bir yıl olur inşallah." sözleriyle de erken bir yeni yıl kutlaması yapmış oldu.Ferhat Göçer: "Biz erkekler sizin köleniziz"

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ferhat Göçer: "Biz erkekler sizin köleniziz" - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Vaka sayıları düşmezse uzun süreli kapanma gündemimizde Beşiktaşlı Mensah'tan şampiyonluk paylaşımı: Sonunda deniz kenarında Türk çayı içeceğiz CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?