Fikret Orman, Tuğba Coşkun İle Yakınlaştı İddiası - Son Dakika

Fikret Orman, Tuğba Coşkun İle Yakınlaştı İddiası

10 ay önce

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'la gizli gizli görüştüğü belirtildi.

Fikret Orman, Tuğba Coşkun İle Yakınlaştı İddiası, System.String[]

Magazin dünyası son günlerde bu dedikoduyla çalkalanıyor. Geçen ay eski aşkı Azeri model Ulviyya Alex'le yeniden barışan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulislerde konuşulanlara göre şu sıralar şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'la gizli gizli görüşüyor.

Coşkun, 2010'da Erbil'den boşanmış ve hemen ardından gönlünü sosyetik avukat Önder Fırat'a kaptırmıştı. Ancak ikilinin 7 yıllık aşkı 2017'de son bulmuştu.

TEMKİNLİ İKİLİ

Takvim'de yer alan habere göre; Fırat'la evlilik planları yaparken aşkı biten Coşkun, o günden beri özel hayatında sessizliğini koruyordu. Genç kadın, iddiaya göre geçtiğimiz günlerde ortak arkadaşları vasıtasıyla Orman'la tanıştı.

İkili, o günden bu yana da gizli gizli görüşmeye başladı. Birlikte görüntü vermek istemeyen ve bu yüzden temkinli davranan sürpriz çift, birbirlerini tanıma aşamasında.

11 YAŞ FARK

Kendisinden 11 yaş büyük Fikret Orman'la daha çok arkadaş grubunun olduğu yerlerde görüştüğü öğrenilen Tuğba Coşkun'un bu ilişkiye sıcak baktığı da konuşulanlar arasında. Erbil'le eski evliliğinden bir oğlu olan 40 yaşındaki Coşkun'un Fikret Orman'la ne zaman birlikte görüntü vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Fikret Orman, Tuğba Coşkun İle Yakınlaştı İddiası
Haber Yayın Tarihi: 08.04.2019 09:33 

YORUMLAR


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatını verdiği Çankırı-Ankara kara yolunun yapımı başladı
1 TL'ye aldığı şişeleri sanat eserine dönüştürüp 50 euroya satıyor Batman'daki otogar cinayetinde katile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi

Son Dakika Haberleri