Son dakika: Ege'de art arda depremler! Son depremin büyüklüğü 4,1 olarak açıklandı - Son Dakika

Son dakika: Ege'de art arda depremler! Son depremin büyüklüğü 4,1 olarak açıklandı

2 ay önce

Son Dakika: Manisa'da art arda gelen depremler, Ege bölgesinde de hissedildi. AFAD verilerine göre art arda gerçekleşen 3 depremin sonuncusunun şiddeti 4,1 olarak kayıtlara geçti.

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. İzmir'den de hissedilen sarsıntı, yerin 14 kilometre derinliğinde oluştu. Öte yandan bölgede merkez üssü Sungullu ve Pınarköy olan iki deprem daha meydana geldi.

3 DEPREM YAŞANDI

Manisa'da art arda 3 deprem meydana geldi. Önce 3,2 ve 3,3 şiddetinde sallanan Manisa'da, merkez üssü Yunusemre ilçesi olan 4,1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Manisa'nın Yunusemre ilçesine bağlı Pınarköy mahallesinde saat 16.18 sıralarında Kandilli Rasathanesi verilerine göre 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremler Ege bölgesinde hissedildi.

İKİNCİ DEPREM 16.49'DA OLDU

Meydana gelen depremin ardından Pınarköy mahallesine yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki Süngüllü mahallesinde saat 16.49 sıralarında 3,3 büyüklüğünde ikinci bir deprem meydana geldi.

Son dakika: Ege'de art arda depremler! Son depremin büyüklüğü 4,1 olarak açıklandı
Haber Yayın Tarihi: 22.01.2020 05:58 Kaynak: DHASon Dakika

Canan Karatay'dan ezber bozan koronavirüs sözleri: Senelerdir birlikte yaşıyoruz, dünyayı korkutacak bir olay değil
Polisler tarafından kelepçelenen hırsız, "Kalp pilim var, dikkat edin" diye yalvardı Kadıköy'de 3 gol, 3 kırmızı kart var!