Ford 322 bin aracı geri çağırıyor - Son Dakika

Ford 322 bin aracı geri çağırıyor

24.09.2019 15:54
Ford 322 bin aracı geri çağırıyor, System.String[]

CARMEDYA.COM – Ford, Avrupa genelinde 322 bin aracı geri çağırma kararı aldı. Karara neden olarak bazı modellerde yaşanan akü sızıntısı gösteriliyor ve potansiyel bir yangın riskine dikkat çekiliyor. Geri çağırma kapsamında durumdan etkilenen modeller 2014 Şubat ve 2019 Şubat ayı arasındaki dönemde üretilen Mondeo, S-Max ve Galaxy modelleri. Markadan yapılan açıklamaya göre aküde negatif kutuptan...The post Ford 322 bin aracı geri çağırıyor appeared first on Carmedya.

CARMEDYA.COM - Ford, Avrupa genelinde 322 bin aracı geri çağırma kararı aldı.

Karara neden olarak bazı modellerde yaşanan akü sızıntısı gösteriliyor ve potansiyel bir yangın riskine dikkat çekiliyor.

Geri çağırma kapsamında durumdan etkilenen modeller 2014 Şubat ve 2019 Şubat ayı arasındaki dönemde üretilen Mondeo, S-Max ve Galaxy modelleri.

Markadan yapılan açıklamaya göre aküde negatif kutuptan oluşan sızıntının sensör arızası, aşırı ısınma ve yangın riskine sebep olabileceği belirtiliyor.

Geri çağırılan araçların 101 bin adedi Almanya ve 56 bin adedi ise İngiltere'de satılmış durumda.

Bu arada etkilenen tüm modeller Ford'un İspanya'daki Valencia fabrikasında üretilmişti.

The post Ford 322 bin aracı geri çağırıyor appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Son Dakika Otomobil Ford 322 bin aracı geri çağırıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok