Futbolcunun çektiği şut Boris Johnson'ın cinsel organına isabet etti - Son Dakika

Futbolcunun çektiği şut Boris Johnson'ın cinsel organına isabet etti

2 ay önce

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, kritik seçim öncesi kampanyalarına son sürat devam ederken, sahaya indi ve minik futbolcularla futbol oynadı. Bu esnada çekilen bir şut, Johnson'ın cinsel organına isabet etti.

İngiltere'de 12 Aralık'ta yapılacak seçim öncesi mevcut Başbakan Boris Johnson kampanyalarına devam ederken, ilginç bir durumla karşılaştı.

İngiltere'nin Kuzeybatı'sına ziyarette bulunan Johnson, burada Hazel Grove United ile Poynton Jr kız takımları arasında oynanan U10 maçını takip etti ve eşofmanlarını giyerek sahaya indi. Miniklerin büyük ilgi gösterdiği Johnson, kaleye geçerek futbolcuların şut atmalarını istedi.

BİR ŞUT DA KAFASINA İSABET ETTİ

Bu esnada şutlardan biri Boris Johnson'ın cinsel organına isabet etti. Minik futbolcular, bununla da yetinmedi ve çekilen şutlardan biri de Johnson'ın kafasına geldi. Canı yandığı görülen Johnson, bozuntuya vermeyerek minik futbolcularla eğlenmeye devam etti.

Dün akşam, bir diğer başbakan adayı Jeremy Corbyn ile seçim tartışması programına katılan Johnson, seyircilerin verdiği oyların %52'sini alarak tartışmanın galibi olmuştu.

Futbolcunun çektiği şut Boris Johnson'ın cinsel organına isabet etti
Haber Yayın Tarihi: 07.12.2019 03:57 

YORUMLAR


Son Dakika

Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı
İstanbul'da korkunç kaza! Başıboş at, aracın ön camından içeri girdi Deprem bölgesine giden Ekrem İmamoğlu, Palandöken Kayak Merkezi'nde konakladı

Son Dakika Haberleri