Galatasaray'ın yeni transferi Şener Özbayraklı'dan ilk sözler! - Son Dakika

Galatasaray'ın yeni transferi Şener Özbayraklı'dan ilk sözler!

7 ay önce

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Şener Özbayraklı, Galatasaray'a transfer oldu. Şener, "Kariyerimde Şampiyonlar Ligi maçı yok. İlk burada tadacağım. Onun için kendimi motive edeceğim." dedi.

Galatasaray'ın yeni transferi Şener Özbayraklı'dan ilk sözler!, System.String[]

Galatasaray, Şener Özbayraklı ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 2 yıllık sözleşme imzalandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Formayı giyip sağlık kontrolünden geçen Şener flaş açıklamalarda bulundu.

"TAKIMIM İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Şener, "Kariyerimde Şampiyonlar Ligi maçı yok. İlk burada tadacağım. Onun için kendimi motive edeceğim. Üst düzey maçlar olacak. Türkiye'de taraftarın ne olduğunu bilen bir insanım. Takımım için elimden geleni yapacağım. İnşallah destekleriyle başarılar yakalarız." dedi.

"İKİ TARAF İÇİN DE HAYIRLI OLSUN"

29 yaşındaki oyuncu, " Fatih Hoca'nın beni istemesi gurur verici bir şey. Milli takımda yıllarca beraber çalıştık. Buraya gelmemde çok katkısı var. İnşallah onu mahcup etmem. İnşallah buradaki başarılarda benim de bir katkım olur. İki taraf için de hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın yeni transferi Şener Özbayraklı'dan ilk sözler!
Haber Yayın Tarihi: 02.07.2019 07:30 

YORUMLAR


Son Dakika

Bakan Soylu da Acun'un programına katılıp bağış yaptı
İntihar eden kadının üzerinden "Canımdan bezdim" notu çıktı Son Dakika: Dışişleri Bakanlığı, Türk vatandaşlarının Çin'e seyahat etmemelerini tavsiye etti

Son Dakika Haberleri