Galatasaray, Muslera'nın sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak istiyor - Son Dakika

Galatasaray, Muslera'nın sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak istiyor

5 gün önce

Galatasaray'a geldiği 2011 yılından itibaren, sarı-kırmızılı forma altında 14 kupa kaldıran 33 yaşındaki Fernando Muslera'nın sözleşmesi 2021 yılında sona eriyor. Galatasaray yönetimi Uruguaylı file bekçisinin sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak için harekete geçti.

Galatasaray'da sezonun en iyi performanslarından birisini sergileyen ve taraftarın sevgilisi olan Fernando Muslera'nın sözleşmesi uzatılacak.

3 YILLIK YENİ SÖZLEŞME

Sarı-kırmızılı kulübe geldiği 2011 yılından itibaren, Galatasaray formasıyla 14 kupa kaldıran 33 yaşındaki futbolcunun 2021 yılında sözleşmesi sona eriyor. Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi, sezon sonuna kadar Uruguaylı file bekçisinin kontratını 3 yıl daha uzatmak için çalışma yapıyor. Hem yönetim hem de teknik heyet, Muslera'nın uzun yıllar daha Galatasaray forması giyip, burada jübile yapmasını istiyor.

(Star)

Galatasaray, Muslera'nın sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak istiyor
Haber Yayın Tarihi: 14.02.2020 09:14 

YORUMLAR (10)


Son Dakika

Erdoğan gazetecilerin darbe sorusuna sert çıktı: Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz?
Galatasaray'da Marcelo Saracchi takımla çalışmalara başladı Ali Koç: Mustafa Cengiz ile canlı yayına çıkmaya hazırız Setenay Cankat ile Göktuğhan Argın arasında gergin anlar! Canlı yayından kovdu