Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin: Derbide böyle bir takım izlemeyeceksiniz - Son Dakika

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin: Derbide böyle bir takım izlemeyeceksiniz

5 ay önce

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Süper Lig'in 5. haftasında 1-1 biten Yeni Malatyaspor maçı sonrası, "Derbide böyle bir takım izlemeyeceksiniz. Daha konsantre olacağız." dedi.

Süper Lig'in 5. haftasında Galatasaray, Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Fatih Terim'in cezası nedeniyle takımın başında yer alan Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, maç sonunda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"FALCAO OLSAYDI O DA KAÇIRABİLİRDİ"

Şahin, "Oyunun geneline baktığımızda gelgit olan bir maçtı. Pozisyonları daha net bulan bizdik ama maalesef bunları değerlendiremezseniz sonuç enteresan oluyor. Derbide böyle bir takım izlemeyeceksiniz. Daha konsantre olacağız. Rotasyona gittik önümüzdeki maçları düşünerek. Duran toptan gelen gol, sonucu buraya getirdi. Falcao olsaydı o da kaçırabilirdi. Sonuçta yakaladığımız pozisyonları atsaydık bugün bunları konuşmayacaktık" diye konuştu.

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin: Derbide böyle bir takım izlemeyeceksiniz
Haber Yayın Tarihi: 22.09.2019 10:15 

YORUMLAR


Son Dakika

İsrailli gazete Hakan Fidan'ı Süleymani'ye benzeterek hedef gösterdi
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Son dakika: Manisa beşik gibi! 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

Son Dakika Haberleri