Galatasaray ve Beşiktaş'ın Şener Özbayraklı Savaşı! - Son Dakika

Galatasaray ve Beşiktaş'ın Şener Özbayraklı Savaşı!

9 ay önce

Sezon sonunda Fenerbahçe ile yollarını ayıracak olan Şener Özbayraklı'nın adı Galatasaray ile anılıyordu. Tecrübeli sağ bek için şimdi de devreye Beşiktaş'ın girdiği belirtildi.

Galatasaray ve Beşiktaş'ın Şener Özbayraklı Savaşı!, System.String[]

Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı ve yeni sezonda Galatasaray ile anlaştığı öne sürülen Şener için tüm kozların oynandığı öğrenildi.

DEVRE ARASINDA DA İSTENDİ

Takvim'de yer alan habere göre; Beşiktaş devre arasında da Şener Özbayraklı'yı almak istemiş ancak o transfer Şener'in Siyah- Beyazlı takımı tercih etmemesi nedeniyle gerçekleşmemişti. Yönetim Şener için yeniden düğmeye bastı.

ŞENER TEKLİFE SICAK BAKIYOR

Beşiktaş Yönetimi'nin Şener Özbayraklı'ya yıllığı 1,1 milyon eurodan 3 yıllık teklifte bulunduğu belirlendi. Şener'in bu teklifi ciddi biçimde değerlendirdiği ve sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

AZIZ BEHIC TAMAM

Beşiktaş Yönetimi'nin Şener dışında Aziz Behiç'le de anlaştığı belirlendi. Yönetimin Caner'i göndererek yeni sezonda yola Aziz'le devam edeceği öne sürüldü.

Galatasaray ve Beşiktaş'ın Şener Özbayraklı Savaşı!
Jens Jonsson, Ali Koç'un Locasında Derbiyi Takip Etti

Burnley, Güven Yalçın İçin Servet Teklif Edecek

Cüneyt Çakır Rekor Kırdı! Hakemler Ne Kadar Maaş Alıyor?

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2019 12:58 

YORUMLAR


Son Dakika

Bakan Soylu da Acun'un programına katılıp bağış yaptı
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada İntihar eden kadının üzerinden "Canımdan bezdim" notu çıktı

Son Dakika Haberleri