Son Dakika Haberleri: Gazeteci Cüneyt Özdemir: Müthiş Bir Baskı Altındayız

Gazeteci Cüneyt Özdemir: Müthiş Bir Baskı Altındayız

5 yıl önce

Kanal D Ana Haber Sunucusu Özdemir, Twitter'dan paylaştığı mesajında, "Müthiş bir baskı altındayız. Dört bir koldan maddi manevi gözdağı verilmeye çalışılıyor." dedi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir: Müthiş Bir Baskı Altındayız, System.String[]

Kanal D Ana Haber Sunucusu ve 5N1K'nın yapımcısı gazeteci Cüneyt Özdemir, Twitter'dan paylaştığı mesajında, "Müthiş bir baskı altındayız. Dört bir koldan maddi manevi gözdağı verilmeye çalışılıyor. Seçim döneminde objektif yayından çok korkuluyor." dedi.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR

Seçime sayılı günler kala usta gazeteci Özdemir'in, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı mesajlar dikkat çekti. Özdemir, "KanalD'de göreve geldiğim ilk günden bu yana tek yapmaya çalıştığım, objektif, tarafsız ve her kesime eşit mesafede olmak ama bu bile zor!", "Müthiş bir baskı altındayız.. Dört bir koldan maddi manevi gözdağı verilmeye çalışılıyor.. Seçim döneminde objektif yayından çok korkuluyor!" ifadelerini kullandı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir: Müthiş Bir Baskı Altındayız
Haber Yayın Tarihi: 30.04.2015 10:18 Kaynak: CİHANBeyin kanaması geçirdiği anlaşılan genç 2 günlük yaşam mücadelesini kaybetti
Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlanmadı Washinghton'daki uluslararası tanıtım etkinliğinde Amerikalılar, Türk simidi için kuyruğa girdi