Son Dakika Haberleri: Gazetecinin "Neden yaptınız" sorusuna kapkaç şüphelisinden yanıt: Seni de gasp ederim

Gazetecinin "Neden yaptınız" sorusuna kapkaç şüphelisinden yanıt: Seni de gasp ederim

7 gün önce

Gaziantep'te 6 kişiyi gasp eden 2 kapkaççının adliyeye sevki sırasında, bir gazetecinin kapkaççılardan birine sorduğu "Neden gasp ettiniz?" sorusuna, "Seni de gasp ederim" yanıtı geldi.

Gaziantep'te 6 kişinin cep telefonunu ve çantalarını gasp eden 2 kapkaççı polisin harekete geçmesi üzerine yakalandı. Yakalanan kapkaççılar adliyeye sevk edildi

Bir gazetecinin "Neden gasp ettiniz?" sorusuna, kapkaççılardan birinin verdiği yanıt ise pes dedirtti. Soru karşısında öfkelenen kapkaççı gazeteciyi tehdit ederek "Çek, çek iyi çek. Seni de gasp ederim. Dışarıda seninle denk gelmeyeyim" dedi.

Kentin 6 farklı noktasında kapkaç yöntemiyle hırsızlık yapıldığı ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti. Güvenlik kameralarını inceleyen Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, motosikletle kapkaç yapan 2 şüphelinin kimliğini belirledi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Polisin sıkı çalışmasıyla kıskıvrak yakalanan A.A. ve Ş.M.A. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen 2 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

GAZETECİYİ TEHDİT ETTİ

2 kapkaç şüphelisi adliyeye sevk edildikleri esnada basın mensuplarına tehditte bulundu. Gazetecilerin sorularına öfkelenen şüphelilerden biri, "Çek, çek iyi çek. Seni de gasp ederim. Buradan çıkayım seninle görüşeceğim. Dışarıda seninle denk gelmeyeyim" dedi.

OLAY GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Motosikletli şüphelilerin kapkaç yaptığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Sokakta yürüyen bir kadının kolundaki çantayı kapkaç yöntemiyle çalan motosikletli şüpheliler gözden kaybolurken, çantası çalınan kadının kapkaççıların peşinden koştuğu görülüyor. Görüntülerde kaldırımda duran bir gencin elindeki cep telefonunun kapkaç yöntemiyle çalınması da yer alıyor.

Gazetecinin Neden yaptınız sorusuna kapkaç şüphelisinden yanıt: Seni de gasp ederim
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 12:20 Kaynak: İHA

YORUMLAR (5)


TEKNOFEST'te gösteri yapan SoloTürk, trafiği durma noktasına getirdi
Gaziantep 'te 25 ton bozulmuş domates ele geçirildi Beşiktaş, Gazişehir Gaziantep maçı için TFF'ye başvuracak Aile boyu hırsızlık! Kızı ve damadı oyaladı, anne yüzüğü çaldı