Gaziantep Valisi Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'den İslahiye'ye ziyaret - Son Dakika

Gaziantep Valisi Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'den İslahiye'ye ziyaret

02.01.2021 17:05
Gaziantep Valisi Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'den İslahiye'ye ziyaret, System.String[]

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye'de yapılması planlanan 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) ve faaliyetlerine devam eden 1. OSB'de incelemelerde bulundu.

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye'de yapılması planlanan 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) ve faaliyetlerine devam eden 1. OSB'de incelemelerde bulundu.

Gül ve Şahin'i, ziyaretlerinde, İslahiye Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, Belediye Başkanı Kemal Vural, Ticaret Odası Başkanı Selahaddin Türkmen, Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş ve Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta karşıladı.

İslahiye- Nurdağı Çevre Yolu Leçe mevkisinde 2016 yılında 857 dönüm arazi üzerinde yapımına başlanan 1. OSB'de üretimini sürdüren fabrikalarda inceleme yapan ve yetkililerden bilgi alan Vali Gül ve Başkan Şahin, daha sonra Yeşilyurt Mahallesi'ndeki 12 bin dönüm alanda kurulması planlanan ve ön talepleri alınan 2. OSB alanında incelemelerde bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziantep Valisi Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'den İslahiye'ye ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ertelenen maçta Lazio, maç saatine kadar Torino'yu bekledi İçişleri Bakanlığı'ndan yeni normalleşme genelgesi! Market, manav gibi işletmelerin çalışma saatleri uzatıldı Kanal İstanbul şart mı? Bakan Kurum, merak edilenleri tane tane anlattı Beyaz Saray'dan Putin'e gözdağı: Biden'ın, Rus lider ile ilişkisinin tonu ve tarzı Trump'tan çok daha farklı olacak Dizileri tutmayan Hande Erçel'e bir final şoku daha Kanalizasyon hattından çıkanlar, mahalle muhtarını isyan ettirdi Çin'e ham bakır yerine kaldırım taşı gönderen Türk firma, 36 milyon dolarlık vurgun yaptı Oğlunu "Allah yolunda kurban ettiğini" söyleyerek ensesini kesen babanın görüntüleri ortaya çıktı