Son Dakika Haberleri: Adana'da iki kişi bir kadını darp edip, üzerine siyah renkli yanıcı madde döktü

Adana'da iki kişi bir kadını darp edip, üzerine siyah renkli yanıcı madde döktü

1 ay önce

Adana'da 2 kişi bir kadını darp ettikten sonra "Seni Bergen gibi yakarız" diyerek üzerine siyah renkli yanıcı bir madde döktü. Talihsiz kadın hastanede tedavi altına alındı. Dökülen maddenin ne olduğu araştırılırken, olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.

Adana'da 2 kişi genç bir kadını darp ettikten sonra üzerine siyah yanıcı bir madde döktüler. Genç kadın hastanede tedavi altına alındı. Olayla ilgili iki şüpheli gözaltına alındı. Genç kadının üzerine dökülen sıvının ne olduğu bilinmediği için, madde araştırmaya gönderildi.

Olay, dün saat 21.00 sıralarında Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana geldi. Göl Kenarı Yolu'nda işletmecilik yapan Ebru Berköz Karaca, daha önce bir mekanın işletmesi konusunda mahkemelik olduğu L.G. ve O.G. ile karşılaştı.

ÖNCE TEHDİT,ARDINDAN DARP

Hazine arazisi üzerine kurulu mekanın işletmesi konusunda anlaşmazlık yaşadığı bu 2 kişi tarafından önce tehdit, ardından da darp edilen Karaca, üzerine dökülen siyah renkli sıvı madde nedeniyle hastaneye götürüldü.

MADDE ARAŞTIRILIYOR

Talihsiz kadın, Çukurova Devlet Hastanesi'nde tedaviye alınırken, dökülen maddenin ne olduğu araştırılıyor. Şüpheliler L.G. ve O.G. ise gözaltına alındı.

'SENİ BERGEN GİBİ YAKARIZ'

Taburcu edilen Ebru Berköz Karaca, "Dün Adnan Menderes Bulvarı'nda otomobilimle ilerlerken, onlar da araçlarıyla önümü kestiler. Daha sonra araçtan indirip sopayla bir süre beni darp ettikten sonra içerisinde tiner ve boya bulunan maddeyi üzerime döktüler. 1 saat boyunca diz çöktürüp özür dilettiler ve savcılıktan şikayetimi geri çekmemi istediler. Beni kendi mekanımdan çıkarıp kendilerinin işleteceklerini, mekana çökeceklerini söylediler. Bu yaptıkları bana ilk ihtarmış. Ellerinde çakmakla, 'İkinci ihtarda seni Bergen gibi yakarız' dediler. Üçüncüde de yaşama şansı vermeyeceklerini söylediler. Kızıma da zarar vermekle tehdit ettiler. 'Seni öldürsem ne kadar yatarım ki' diye konuştular. Daha önce şikayetçi olduğumda koruma talep edip, uzaklaştırma istemiştim ama uygun görülmedi. Dün ben ölebilirdim. İnşallah koruma ve uzaklaştırma cezası verirler. Adalete güveniyorum." dedi.

Adana'da iki kişi bir kadını darp edip, üzerine siyah renkli yanıcı madde döktü
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 12:07 Kaynak: DHAOyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı
Yediği baklavanın parasını vermemek için saçını koparıp tatlının içine koydu Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi