Son Dakika Haberleri: Gökhan Gencebay'ın Bıçaklandıktan Hemen Sonra Yaşananlar Kameralara Yansıdı

Gökhan Gencebay'ın Bıçaklandıktan Hemen Sonra Yaşananlar Kameralara Yansıdı

3 ay önce

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay'ın yol tartışması yüzünden taksici tarafından bıçaklanmasından hemen sonra yaşananlar kameralara yansıdı.

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, Beşiktaş'ta trafikte yol verme meselesinden çıkan tartışma sırasında taksici tarafından bıçaklandı. Hastanede tedavi altına alınan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğu ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra yaşananlar kameralara yansıdı. Görüntülerde, olay sırasında Gencebay'ın yanında bulunan kız arkadaşı taksiciye tepki gösteriyor. Gencebay'ın ise yaralı vaziyette ayakta durmaya çalıştığı anlar yer alıyor.

"SABIKASI OLDUĞUNU SONRADAN ÖĞRENDİK"

Olayla ilgili İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu yazılı açıklama yaparak "Kıymetli Gencebay ailesinden özür diledik. Durumunun iyi olması bizi sevindirdi, Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Ziyaretimizde kendilerine de ifade ettiğimiz üzere olayın bizzat takipçisi olacağımızı bildirmek isterim, öte yandan yaşanılan bu olayda, taksi şoförünün daha önceden de sabıkası olduğunu öğrendik." dedi.

Gökhan Gencebay'ın Bıçaklandıktan Hemen Sonra Yaşananlar Kameralara Yansıdı
Haber Yayın Tarihi: 26.04.2019 02:36 Kaynak: İHA

YORUMLAR


15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Türkiye'nin NATO üyeliğiyle ilgili İngiliz yazardan küstah sözler: Zamanı geldi Antalya'da yediemin otoparkları dolup taştı! 8 yıldır bekleyen araçlar var