Gonca Çelikkıran Kimdir? - Son Dakika

Gonca Çelikkıran Kimdir?

9 ay önce

Gonca Çelikkıran ile Aziz Yıldırım'ın boşanacağı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu haber sonrasında Gonca Çelikkıran hakkında internette aramalar yoğunlaştı. Diğer yandan Aziz Yıldırım, Gonca Çelikkıran ile boşanacağı yönündeki iddiaların tamamen yalan olduğunu belirtti. Peki Gonca Çelikkıran kimdir, kaç yaşındadır?

Gonca Çelikkıran Kimdir?, System.String[]

Gonca Çelikkıran, Aziz Yıldırım ile 2011 yılında evlenmiş ve çiftin Yaz isminde bir de çocukları olmuştu. Bugün çiftin boşanacağı iddiası gözleri onların üzerine çevirdi. Fakat Aziz Yıldırım, yapılan haberlere isyan etmiş ve yalan olduğunu söyledi. Bu haberler ise internette Gonca Çelikkıran kimdir, kaç yaşındadır şeklinde aramaları artırdı. İşte bu merak edilen soruların cevapları...

GONCA ÇELİKKIRAN KİMDİR?

Gonca Çelikkıran 1972 doğumlu. Ablası Gül Çelikkıran'ın bir dönem Fenerbahçe Kulübü'nde Reklam Müdürü olarak, kendisinin de kulübün iletişim departmanında bir süre çalıştığı biliniyor. Yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu Aziz Yıldırım ile Çırağan sarayında 12 davetlinin katıldığı bir törenle dünya evine girdi.

Gonca Çelikkıran, 1990'lı yılların sonunda 3-4 yıl boyunca JETPA'da Halkla İlişkiler uzmanlığı yapmıştı.

JET Fadıl olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün, kamuoyunca yakından bilinen İMZA ve diğer projelerinin tanıtımında Gonca Çelikkıran da görev üstlenmişti. Tanıtım toplantılarında iletişim ve halkla ilişkiler uzmanı olarak Gonca Çelikkıran da etkin rol oynamıştı.

AZİZ YILDIRIM BOŞANMA İDDİALARINI YALANLADI

Yıldırım da konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Boşanacağını net bir dille yalanlayan Yıldırım, şöyle dedi: "Bugün, Milliyet Gazetesinin 1. sayfasında sürmanşette ve aynı gazetenin Cadde isimli ekinde 1. sayfada, Umut Ünver imzası ile yayınlanan haber ve içeriği yalandır. Haber ve içeriği, aileme ve aile hayatıma yönelik alçakça bir saldırıdır. Bu alçak saldırıya karşı her türlü hakkımı kullanacağımın bilinmesini isterim. Evliliğimizde her hangi olumsuz bir durum yoktur. Aile birliğimiz, eşimle tam bir uyum içerisinde karşılıklı saygı ve sevgiyle sorunsuz olarak sürmektedir.

Söz konusu yalan haber sebebi ile beni ailemle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan kişi, bu kişiye bu haberi yaptıran kişiler ve bu haberi doğrulatmadan yayınlayanlar; şeref, haysiyet ve onurları olmayan kişiliksiz varlıklardır. Aile değerine bu denli pervasızca yapılan saldırının failleri kendi şerefsiz yaşamları ile bu kuruma değer veren insanları bir daha lekeleyememeli, aile kurumunun ne denli kutsal bir değer olduğunu anlayacak ölçüde ve şekilde cezalandırılmalıdır.

Mesleği uğrunda şehit düşen Abdi İpekçi gibi saygın, gazetecilik mesleğinin yüksek değerleri ile tarihe geçen bir gazetecinin yöneticiliğini yaptığı Milliyet Gazetesi'nin, masa başı hazırlanan ve insanların mahremine fütursuzca saldırıda bulunan bu kişinin çalıştığı bir noktaya gelmiş olması bana göre hazindir. Milliyet Gazetesi de bu duruma sessiz kalmamalı, bu işte sorumluluğu bulunan kişinin içinde bulunduğu çukurun seviyesini görerek, sistem dışına çıkarmalıdır.

Ayrıca ve aynı zamanda toplumda aile ve değerlerine bu kadar pervasızca saldıran bu kişileri kamuoyu, vicdanında yargılamalı ve bir hüküm vermelidir."

Haber Yayın Tarihi: 02.05.2019 02:04 Son Dakika

Çakarın ardından tepe lambası çilesi başladı! Sürücü ve araç sahibine ayrı ayrı 1.228 TL ceza kesiliyor
FETÖ'cü Hakan Şükür'ü FETÖ'cüler 2 milyon dolar dolandırdı Son dakika: Ceren Özdemir'in katiline ağırlaştırılmış müebbet

Son Dakika Haberleri