Son Dakika Haberleri: Gözaltına alınan rapçi Killa Hakan, yaptığı açıklamayla şaşırttı

Gözaltına alınan rapçi Killa Hakan, yaptığı açıklamayla şaşırttı

9 gün önce

Almanya'da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan dün akşam göz altına alınmış ardından serbest bırakılmıştı. Ünlü rapçi, olayla ilgili sosyal medya hesabından ilginç bir açıklama yaptı.

Son olarak Ezhel, Ceza ve Ben Fero ile yaptığı Fight Kulüp düetiyle çok konuşulan Killa Hakan gözaltına alındı. 46 yaşındaki rapçi Almanya'da gözaltına alındığını sosyal medya hesabından "Ulan bayram günü yapılır mı bu! Bayramı da içeride geçirdik" notuyla duyurdu.

"ARA ARA OLUYOR BÖYLE ŞEYLER"

Daha sonra serbest bırakılan Killa Hakan, "Sebep falan yok. Ara ara böyle olaylar oluyor. Sabaha kadar hücredeydim. 3 saat önce çıktım. Bazen öyle yoklamalar oluyor. Ben de biliyorsunuz, eski sanatçılardan koruyuculardan olduğum için, hala da nöbette olduğum için ara ara sabaha kadar yatıp çıkmışlığım oluyor. Bayramda olduğu için üzüldüm" açıklamasıyla şaşırttı.

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2019 11:21 

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Şarkıcı Ebru Polat, göğüs dekolteli videosunu paylaştı
Fenomen Yusuf Aktaş'ın kullandığı Reynmen lakabının patenti başkasına ait çıktı Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım aşk yaşadıkları iddialarını yalanladı