Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı - Son Dakika

Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı

21.11.2019 21:16

Hem sesi hem de güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Hadise, Instagram hesabından aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı. Hadise, O Ses Türkiye setinden çekilmiş bir karesine, "Hayal mahsulü sevgilimle dertleşirken ben!" notunu düştü.

Son zamanlarda hem kostümleri hem de fit vücuduyla dikkat çeken ve gündemden düşmeyen Hadise, geçtiğimiz günlerde aşk sorularına "Sevgilim olmadığını nereden biliyorsunuz" diyerek tepki göstermişti.

"SEVGİLİMLE DERTLEŞİRKEN BEN!"

Bu açıklamanın ardından Hadise'nin sevgilisi var mı merak edilirken, şarkıcıdan esprili bir paylaşım geldi. 34 yaşındaki şarkıcı 'O Ses Türkiye' setinde çekilmiş bir karesine; 'Hayal mahsulü sevgilimle dertleşirken ben!' notunu düştü.

Yoruma kapalı bu paylaşım, kısa süre içerisinde 90 bine yakın beğeni aldı.

NEFES KESEN PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta bir mekanda sahne alan Hadise, yine iddialı bir kostümle sahneye çıkmıştı. Sahneden çekilmiş fotoğraflarını, "Prensesler gibiydim ben" notuyla paylaşan ünlü şarkıcının fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı

Son Dakika Magazin Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yeni yöntemle ilk kez görüntülendi! Korona, akciğerlerde 3 aydan daha uzun sürebilen hasara neden oluyor Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na suikast girişimi iddiasıyla ilgili açıklama: Tehlike bertaraf edilir ama açıklanmaz Emniyet Genel Müdürlüğü, Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast girişimi iddiasını yalanladı Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü