Uzman çavuş çarşıda bıçaklı saldırıya uğradı - Son Dakika

Uzman çavuş çarşıda bıçaklı saldırıya uğradı

2 ay önce

Bursa'nın Gemlik ilçesinde görev yapan bir uzman çavuş, hafta sonu tatilinde sivil olarak şehir merkezinde çarşıya çıktı. Çarşıda gezerken tanımadığı 4 kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan uzman çavuş, belinden yaralandı. Uzman çavuş, hastanede tedavi altına alınırken, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, hafta sonu tatilinde sivil olarak çarşıya çıkan uzman çavuş Müslüm Ç., tanımadığı 4 kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Belinden tek bıçak darbesiyle yaralanan Müslim Ç., hastanede tedaviye alındı. Polis, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

BELİNDEN BIÇAKLANDI

Olay, dün akşam, Gemlik merkezde meydana geldi. Gemlik Askeri Veteriner Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda uzman çavuş olarak görev yapan Müslüm Ç., hafta sonu tatilinde, sivil olarak şehir merkezinde çarşıya çıktı. Müslüm Ç., gezerken, arkasından gelen ve tanımadığı 4 kişinin saldırısına uğradı. Saldırganlardan biri, cebinden çıkardığı bıçağı Müslüm Ç.'nin bel kısmına sapladı.

SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Müslüm Ç. yaralanırken, kimliği belirsiz 4 saldırgan da olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Müslüm Ç., sağlık görevlilerince ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Müslüm Ç.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

SALDIRGANLARIN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Görgü tanıklarının ifadelerine başvuran polis ekipleri, saldırganların kimliğinin belirlenip, yakalanması için çalışma başlattı.

Uzman çavuş çarşıda bıçaklı saldırıya uğradıSon Dakika

86 yaşında koronayı yenen Resmiye teyze, beyin kanaması geçirdi
Erdoğan, AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz'ün dile getirdiği tohum talebini çözüme kavuşturdu Giriş-çıkışın yasak olduğu Zonguldak'ta ilçeler arası geçişler de yasaklandı