Hande Doğandemir, köprünün açıklama yapılmadan trafiğe kapatılmasına sitem etti - Son Dakika

Hande Doğandemir, köprünün açıklama yapılmadan trafiğe kapatılmasına sitem etti

18.10.2019 11:28

Dün gece 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne giden bir kişi, elindeki silahla yolu keserek terör örgütleri aleyhine sloganlar attı. O esnada köprüden geçmek isteyen Hande Doğandemir, yolun kapanmasıyla ilgili kendisine bir açıklama yapmayan görevliye Twitter hesabından sitem etti.

15 Temmuz Şehitler köprüsü Asya'dan Avrupa'ya gidiş istikametinde bir şahıs elinde silahla terör örgütleri aleyhinde sloganlar attı. Polis vatandaşlara zarar gelememesi için yolu trafiğe kapatırken köprüde metrelerce araba kuyruğu oluştu.

Setten geç saatlerde çıkan oyuncu Hande Doğandemir ise o esnalarda evine gitmek için köprüyü kullanmak istedi. Bir görevliye köprünün neden kapalı olduğunu soran oyuncu, aldığı cevap karşısında sinirlerine hakim olamadı.

TRAFİĞE KAPANAN KÖPRÜDEN GEÇMEK İSTEDİ

Köprünün araç trafiğine kapatıldığını son anda öğrenen ve mağduriyet yaşayan isimlerden biri de oyuncu Hande Doğandemir oldu. Evine dönmek için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü tercih eden Doğandemir, köprünün kapalı olduğunu fark edince bunun nedenini öğrenmek istedi ancak orada bulunan görevliden 'Öğrenmek zorunda değilsiniz' yanıtını alınca Twitter hesabından tepki dolu bir paylaşımda bulundu.

"BU ÜLKEDE NE DOĞRU Kİ"

Güzel oyuncu, yaşadığı olayı Twitter hesabından şu sözlerle anlattı: "Tam şu an Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçmek isterken birinci köprünün kapalı olduğunu tam köprüye girerken öğreniyoruz ve orada görevli(!) birine 'neden geçemiyoruz?' diye sorduğumuzda 'geçemezsiniz öğrenmek zorunda değilsiniz' cevabını alıyoruz! İnanılmaz gerçekten inanılmaz! Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir vatandaşa "köprüden geçemezsiniz öğrenmek zorunda değilsiniz" cevabı verilemez! Bu ülkede ne doğru ki biz aldığımız bu cevaba şaşırıyoruz bir yandan!"

NE OLMUŞTU?

Saat 02.00 sıralarında alkollü olduğu gözlemlenen bir kişi Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan toplamda bin 560 metre uzunluğundaki 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün orta kısmında aracını durdurarak elinde silahla yola indi. Etrafa bağırmaya başlayan ve elindeki silahı rastgele sallayan kişi polis ekiplerini harekete geçirdi. Kısa sürede çevre güvenliğini alan polis ekipleri iki istikameti de trafiğe kapattı. Olay sırasında trafikte kalan araçları ters istikametten geri gönderen ekipler her türlü olumsuzluğa karşı önlem aldı.

Uzun süre elindeki silahı atarak teslim olması istenen kişi terör örgütleri aleyhinde sloganlar atarken köprüye Özel Harekat Polisleri sevk edildi. Yaklaşık bir saatlik uğraşın ardından silahı denize atarak teslim olan şahıs, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Boğaziçi Köprüler Koruma Şube Müdürlüğü 15 Temmuz Köprüsü Koruma Büro Amirliğine getirildi. Gözaltına alınan şahsın işlemleri devam ediyor.

Hande Doğandemir, köprünün açıklama yapılmadan trafiğe kapatılmasına sitem etti

Son Dakika Güncel Hande Doğandemir, köprünün açıklama yapılmadan trafiğe kapatılmasına sitem etti - Son Dakika


YORUMLAR (30)
  • Fatih can: Orada o terörist birinin canına kast etse yaralasa veya daha kötü birşey demek istemiyorum o zaman polis önlem almadı deriz öncelik güvenlik danışmanlık değil Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Adalet: Türk emniyet gücü hiç bir zaman bu şekilde argo konuşmaz olayı büyütmek kendini birşey zannetmek için abartmış fındık burunlu hanım Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Teknik direktör İrfan Buz, Kasımpaşa'daki görevinden 14 gün sonra istifa etti Bu fırsat kaçmaz! Yapılandırma ile 251 bin liralık borç 99 bin liraya düşecek Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Bahar Şahin diziden ayrıldı Türkiye'nin ilk deniz füzesi ATMACA'da seri üretim süreci başladı Şaşkına çeviren olay! Cenazesi kefenlendiği sırada hayata döndü Malatya'daki 4,7'lik depreme canlı yayında yakalandılar! Panik anları kameraya anbean yansıdı