Hande Yener müzikteki 20'inci senesini iç çamaşırsız pozuyla kutladı - Son Dakika

Hande Yener müzikteki 20'inci senesini iç çamaşırsız pozuyla kutladı

2 ay önce

Yeni imajıyla hayranlarının karşısına çıkan Hande Yener, iç çamaşırı giymediği turuncu kıyafetiyle "2020'ye hazırım" dedi.

Türk popunun sevilen isimlerinden olan Hande Yener, müzikteki 20'inci yılını yepyenive özel bir albümle kutlayacak. Yeni albümüyle birlikte kariyerinin 20. yılında özel bir tarz oluşturan şarkıcı, "Değişim benim ilacım" diyerek yeni imajını "Tek bir formülü yok bunun. Kendime bakıyorum ve yenilik meraklısıyım" diyerek anlattı.

"YAPILMAMIŞI YAPMAK İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUM"

Her geçen gün kendine özgü değişik tarzıyla dikkat çeken Hande Yener, "Tarz değiştirmek benim için kabuk değiştirmek gibi. Tecrübelerden faydalanıp yapılmamışı yapmak için çok çaba sarf ediyorum. Hem ruhen hem görsel olarak hem de müzik olarak değişim benim ilacım" ifadelerinde bulundu.

İÇ ÇAMAŞIRSIZ POZ VERDİ

Turuncu ceket-pantolondan oluşan takımıyla objektif karşına geçen 46 yaşındaki şarkıcı cesur pozlar verdi. İç çamaşırsız poz veren Yener, fit görüntüsüyle de genç kızlara meydan okudu.

Hande Yener müzikteki 20'inci senesini iç çamaşırsız pozuyla kutladı
Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 03:48 

YORUMLAR


Son Dakika

Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlık müjdesini verdiği Suriyeli Mahmud, duygularını anlattı Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremzede annenin evlatlarıyla görüşme isteğini yerine getirdi

Son Dakika Haberleri