Son Dakika Haberleri: Hanife Gürdal, "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" diyerek bikinili fotoğrafını paylaştı

Hanife Gürdal, "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" diyerek bikinili fotoğrafını paylaştı

5 gün önce

Evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra başörtüsünü çıkaran Hanife Gürdal, bikinili pozlarına bir yenisini daha ekleyerek "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" dedi.

Uzun bir dönem izdivaç programlarında yer alan ve sonrası başörtüsünü çıkarmasıyla gündemden düşmeyen Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bikinili pozuyla herkesi şaşırttı. Gelen eleştirilere aldırış etmeyen Hanife, bir bikinili pozunu daha paylaştı.

"TENHADA YAPTIKLARINIZI TOPLUMDA KINAMAYIN"

Bikinili fotoğrafından dolayı eleştiri yağmuruna tutulan Gürdal, dün yeni bir bikinili pozunu paylaşarak kendisine kötü yorum yapanlara gönderme yaptı. Hanife, arkası dönük bir şekilde verdiği bikinili pozunu "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" notuyla paylaştı.

"NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN"

Başörtüsünü açtıktan sonra yaptığı paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiren Hanife Gürdal'ı eleştiren bir kullanıcı "Neyi kanıtlamaya çalıştığını anlayamadım" yorumunu yaptı.

Hanife Gürdal, Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın diyerek bikinili fotoğrafını paylaştı
Gelin adayı Hanife, bikini giyerek Instagram'ı salladı

Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 09:22 

YORUMLAR (124)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Türkiye'nin gündemine oturan Palu ailesi davasında yeni gelişme! Duruşmaya 2 yeni tanık dahil oldu
Ameliyatsız cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz'deki farkı ilk Safiye Soyman fark etmiş Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy cevabı: Her şey güzel gidiyor Salih Kalyon'un dahil olduğu Çukur'daki cami sahnesi izleyicilerden tam not aldı