Son Dakika Haberleri: Hasan Kartal'dan Vedat Muriqi açıklaması: Transferden yüzde 15 pay alacağız

Hasan Kartal'dan Vedat Muriqi açıklaması: Transferden yüzde 15 pay alacağız

2 ay önce

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriqi'nin transferi ile ilgili açıklama yaptı. Kartal, golcü oyuncunun Avrupa'ya transfer olması durumunda transferden yüzde 15 pay alacaklarını açıkladı.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, sezon başında Fenerbahçe'ye transfer olan Kosovalı golcü Vedat Muriqi'in son dönemde yurt dışından ünlü kulüplerin takibinde olmasının gurur verici olduğunu belirtti.

"AVRUPA'YA GİDERSE YÜZDE 15 PAY ALACAĞIZ"

Kartal, "Vedat, Rizespor'a gelinceye kadar Türkiye'de oynadığı kulüplerde sportif ve ahlak yönünden harika bir sporcu olduğunu gösterdi. Bize geldi ve en iyi şekilde Rizespor'u temsil etti. Şimdi Fenerbahçe'nin başarısı için ter döküyor. İnanıyorum ki, Vedat çok başarılı olacaktır. Avrupa'dan geldiği söylenen teklifler veya takip altında olması bizi çok mutlu ediyor. Bahsedildiği gibi Fenerbahçe'den Avrupa'ya giderse biz de kulüp olarak satıştan yüzde 15 pay alacağız. Bu da bizi çok mutlu eder ama benim isteğim Fenerbahçe ile onun adının anılması" diye konuştu.

"ÇOK DOĞRU İŞLER YAPIYORUZ"

"Biz Rizespor olarak yeni Vedat'lar hazırlıyoruz" ifadesini kullanan Kartal, "Sezon sonu birçok futbolcumuza inanılmaz teklifler geleceğini şimdiden hissediyorum. Sezon sonu bazı futbolcularımıza dünyanın ünlü kulüplerinden teklifler gelecek. Ben ve arkadaşlarım kulüp yönetimini aldığımızda Rizespor sondan ikinciydi. Şimdi ise üstten ikinci durumda. Çok doğru işler yapıyoruz. Bununda meyvesini sattığımız futbolcuların Avrupa gündeminde yer almalarından belli oluyor" dedi.

Hasan Kartal'dan Vedat Muriqi açıklaması: Transferden yüzde 15 pay alacağız
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildi

Ümit Karan'dan Vedat Muriqi açıklaması: Bu işler 2 maçla olmaz

Selçuk İnan'dan Fatih Terim'e şok tepki: Neden beni getirdiniz?

Fenerbahçe'nin Alanyaspor maçında itiraz ettiği pozisyon Şampiyonlar Ligi'nde yaşandı!

Haber Yayın Tarihi: 19.09.2019 12:54 

YORUMLAR


Damadının boğazını kesmek için fırsat kollayan kayınpeder, kameralara yakalanmış
Doğal gazda haksız tahsilatı önleyecek karar: Geriye dönük en fazla 1 yıl süreyle borç çıkarılabilecek Televizyon programında aradığı karısını, yakarak öldürdüğü ortaya çıktı