Mehmet Demirkol: Arda'nın Hemen Kadro Dışı Bırakılması Lazım - Son Dakika

Mehmet Demirkol: Arda'nın Hemen Kadro Dışı Bırakılması Lazım

3 yıl önce

Futbol yazarı Mehmet Demirkol, uçaktaki gazeteciye saldırı skandalının ardından "Arda'nın hemen kadro dışı bırakılması lazım. Bilal Meşe ağabeyin bu işin peşini bırakmaması lazım." dedi.

Mehmet Demirkol: Arda'nın Hemen Kadro Dışı Bırakılması Lazım, System.String[]

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' adlı programda gündemi değerlendirdi. Usta yazar, milli takım uçağında yaşanan skandalı da yorumladı.

İşte Demirkol'un yorumları:

"ARALARINDA HALLEDERLER DİYORLARDI, NE OLDU?"

Bazı gazeteci büyüklerimiz EURO 2016'da Fatih Terim'le Arda Turan için soru sormadılar 'Onlar baba oğul gibiler, aralarında hallederler' dediler. Ne oldu? Her hafta röportaj yaptığın Bilal Meşe'ye Arda Turan saldırdı, ne oldu Şansal Büyüka? Ama bunların nedenleri de 'Aman olur böyle şeyler' diyenler. Sonunda ne oldu, duayen gazetecinin boğazına sarıldılar.

"BİLAL AĞABEYİN BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAMASI LAZIM"

Arda sen oturan gazeteci Bilal Meşe'ye nasıl saldırırsın? Nasıl yaparsın bunu? En son beklediğim kişi Arda Turan. Ben yaparım o yapmaz. Hayatta beklediğim en son kişi... Bir de Galatasaray formalı bir fotoğraf paylaştı, niye Galatasaraylılar'dan destek almak için. Herkes baktı, Bilal Meşe'nin, Arda'nın ailesine hakaret ettiği falan bir şey bulamadık. Bilal ağabeyin bu işin peşini bırakmaması lazım. Bu mesleğin duayeni. Bütün genç muhabirlere örnek olacak. Bu işin peşini bırakmaması lazım.

Ben EURO 2016'da sordum, neyiniz var diye. Hiç cevap vermediler. Soru sordum, 'Siz daha iyi bilirsiniz' dediler.

"BUNU YILDIRIM DEMİRÖREN VE FATİH TERİM'E YAPTI"

Arda, Bilal Meşe'ye saldırmadı aslında orada... Yıldırım Demirören ve Fatih Terim'e yaptı onu. Şu an kadro dışı kalması gerekiyor. Otele bile girmemesi gerekiyordu. Bir daha milli takıma çağrılamaz. Volkan Demirel çağrılmadı bir daha kendisine küfür edildiği için. Volkan Babacan, gazeteciye saldırdı, yine çağrıldı milli takıma. Arda Turan, Bilal Meşe aracılığıyla Yıldırım Demirören'e bu küfürleri etmiştir. Çok şaşırdım, ben yaparım, Arda Turan yapmaz diye düşünüyordum. Bilal ağabeyin bunun peşini bırakmaması lazım.

Mehmet Demirkol: Arda'nın Hemen Kadro Dışı Bırakılması Lazım
Kaynak: Sporvadisi.com

Haber Yayın Tarihi: 06.06.2017 11:55 

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var
Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı Bakan Çavuşoğlu, depremzedeler için bir maaşını bağışladı

Son Dakika Haberleri