Yaşıtları gezerken o, 4 saatlik sokağa çıkma izninde işinin başına koştu - Son Dakika

Yaşıtları gezerken o, 4 saatlik sokağa çıkma izninde işinin başına koştu

Korona tedbirleri kapsamında bugün 4 saatliğine sokağa çıkma iznine sahip olan 18 yaşındaki Elazığlı genç, dışarı çıkar çıkmaz işinin başına dönerek müşterilerini tıraş etti.

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da sokağa çıkması kısıtlanan 15-20 yaş arası gençler, bugün için kendilerine verilen 4 saatlik iznin keyfine vardılar. 18 yaşındaki Berkay Demir ise 4 saatlik sokağa çıkma izninde 2 yıldır sürdürdüğü kuaförlük mesleğine koştu.

"İŞİMİN BAŞINDAYIM"

4 saatlik izninin olduğunu anımsatan Berkay Demir (18), "Salgın var, bu nedenle birçok tedbir alındı. Biz de 20 yaş altı olduğumuz için bu tedbirlere uyduk. İznimiz var, ben de çalıştığım kuaföre gelerek daha önceden randevu verdiğim müşterilerimizi tıraş ediyorum. Bayram yakın olması nedeniyle yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kısıtlama dolayısıyla beni arayan her müşterilerime randevu veremiyorum. Ama bugün işimin başındayım 4 saat boyunca tıraş yapacağım" dedi.

Yaşıtları gezerken o, 4 saatlik sokağa çıkma izninde işinin başına koştu

"HER ZAMAN BERKAY'A TIRAŞ OLUYORUM"

Berkay'ın daimi müşterisi olduğunu dile getiren vatandaşlardan Vedat Polat ise "Bugün 4 saat izin verdikleri için Berkay'a tıraş olmaya geldim. Ben tıraş yapmasından çok memnunun her zaman gelip tıraş oluyorum" ifadelerini kullandı.

"MÜŞTERİLERİ ONU ÖZLEMİŞ"

10 yıldır kuaför olduğunu Berkay'ın da kendilerinin yanında yetişerek kalfalık seviyesine ulaştığını aktaran İbrahim Karabağ da, "18 yaşında kendisi bizim dükkanda kalfa olarak çalışmaktadır. 4 saatlik izni olduğu için dükkana geldi. İşlerine devam ediyor. İşini en iyi şekilde yapamaya çalışıyor. Normalde 3 kişi çalışıyoruz. salgından dolayı kendisi de 20 yaş altı olduğu için bugün 4 saatlik izninde geldi. Müşterileri onu özlemiş kendisi de işini özlemişti" sözlerine yer verdi.

Yaşıtları gezerken o, 4 saatlik sokağa çıkma izninde işinin başına koştu

Son Dakika

Canlı yayında yöneltilen "Kürtçe" sorusu Acun'u küplere bindirdi: Vatan hainleri, vicdansızlar Canlı yayında göğüsleri görünen jüri üyesi itiraf etti: Bilerek yaptım "10 milyon liram olsa müziği bırakırım" diyen İrem Derici'ye para yağdı Karnı burnunda olan ünlü şarkıcı, mayo giyip denize koştu Oyuncu Saruhan Hünel, Kuruluş Osman dizisinden ayrıldı Oyuncu Bahar Şahin'den gülümseten çocukluk itirafı: Galatasaraylı olduğum için Arda Turan'a aşıktım Acun Ilıcalı, anneliğini çok beğendiği Şeyma Subaşı'nı öve öve bitiremedi Şarkıcı Sinan Özen'in yenidoğan bebeği 6. kez ameliyat oldu Mısırlı sunucu Lobna Asal, canlı yayında dakikalarca sevdiği maymunun saldırısına uğradı İletişim ödülünde Cemal Can ile konuşan Danla Bilic, kendisine laf atan Yasin'e sert çıktı: Hesabınla vedalaş Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı Fenomen Jason Derula, matkapla mısır yeme videosu çekerken ön dişlerini kırdı Cüneyt Arkın, sağlık durumu hakkında yapılan asılsız paylaşımlara isyan etti Sıkı spor yapan genç oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Acun Ilıcalı, en büyük pişmanlığının ne olduğunu açıkladı