Hrant Dink Davası ; Tahliye Talepleri Reddedildi - Son Dakika

Hrant Dink Davası ; Tahliye Talepleri Reddedildi

4 yıl önce

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayeti'ne ilişkin 2'si tutuklu 35 sanıklı davanın 18. duruşması yapıldı.

Hrant Dink Davası ; Tahliye Talepleri Reddedildi, System.String[]

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayeti'ne ilişkin 2'si tutuklu 35 sanıklı davanın 18. duruşması yapıldı.


İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuklu sanık eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek katıldı. Dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, eski İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, dönemin Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın da aralarında bulunduğu 7 tutuksuz sanığın da yer aldığı duruşmaya, Ogün Samast ve Yasin Hayal hükümlü bulunduğu cezaevinden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı.


DURMUŞOĞLU İFADE VERDİ


Duruşmada tutuksuz sanık dönemin Trabzon İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Hasan Durmuşoğlu savunmasını yaptı, hakkındaki suçlamaları reddetti.


DURUŞMA 7 KASIM'A ERTELENDİ


Tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer ve Ramazan Akyürek'in tahliye taleplerini reddeden mahkeme heyeti, bir sonraki duruşmada Ahmet İlhan Güler, Celalettin Cerrah ve Sabri Uzun'un sorgularının yapılmasına karar verdi. Sanıklar Engin Dinç, Ercan Demir, Faruk Sarı, Hasan Durmuşoğlu ve Mehmet Uçar'ın istenildiği takdirde duruşmada hazır olmaları kaydıyla duruşmalardan vareste tutulmalarına hükmeden mahkeme heyeti duruşmayı 7 Kasım'a ertelendi. - İstanbul

Haber Yayın Tarihi: 14.10.2016 05:15 Kaynak: DHASon Dakika

45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Enkazdan sağ çıkarılan Meriç Dişli'nin sözleri, izleyenleri derinden etkiledi

Son Dakika Haberleri