Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı - Son Dakika

Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı

06.07.2018 09:21

Aralarında eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un da bulunduğu 8 kişiyi kandıran dolandırıcılar, Tolon'un yaklaşık 13 bin dolarını almıştı. O anların görüntüleri ortaya çıktı.

Aralarında eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon'unda bulunduğu 8 kişiyi kandıran dolandırıcılar, Tolon'un yaklaşık 13 bin dolarını alırken, mağdurları toplamda 400 bin TL değerinde zarara soktu. Sürekli uyarılara rağmen insanlar aynı yöntemlerle dolandırılmaya devam ediyor. Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtan dolandırıcılar, 8 kişiyi toplamda 400 bin TL dolandırdı. Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, dolandırılan isimler arasında eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon vardı. Dolandırıcılar Hurşit Tolon'u FETÖ operasyonu bahanesiyle tuzağa düşürdü.

TOLON DOLANDIRICILARA 13 BİN DOLAR KAPTIRDI

Tolon'a ulaşan dolandırıcılar, FETÖ üyelerinin Tolon'un ev telefonuna bağlı internet hattı üzerinden görüşme yaptığını, bankadaki parasının da ABD'deki bir bankaya gönderilmeye çalışıldığını söyledi. Dolandırıcılar, Tolon'u hem bankada hem de ABD'de operasyon yapılacağına inandırdılar. Parmak izi alınması için paraları teslim etmesi söylenen Tolon, polis zannettiği dolandırıcılarla buluştu. Parayı teslim etti ancak operasyon göremeyince dolandırıldığını anladı. Tolon'un dolandırıcılara yaklaşık 13 bin dolar kaptırdığı öğrenildi. Dolandırıcılar ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı Konuyla ilgili Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yandol Büro Amirliği ekiplerince dolandırıcılara operasyon yaptı. Operasyon sonucunda Suriye uyruklu Hishan J. ve Tuncay Ç. isimli 2 kişi yakalandı. Gözaltına alınan şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı
Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı
Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı
Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Dolandırıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • Muya: Asıl bu dolandırıcıları iyi bir konumlara getirmek gerekiyor çünkü Türkiyenin en yüksek mevkideki insanlarını dolandırıyorsa bu insanlar süper zeka olduklarından dolayı dünya fet ederler yetki verecen dünya yı dolandıracaklar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Bakan Koca, İmamoğlu'nun vefat iddiasıyla ilgili belge gösterip tek tek yanıt verdi Yaşlı adam, küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran genci kurşun yağmuruna tuttu Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Sağlık Bakanlığı açık test politikasına geçti! Semptom göstermeyenler de günlük koronavirüs tablosunda yer alacak Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam