Son Dakika Haberleri: İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut'tan dolandırıcılık uyarısı

İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut'tan dolandırıcılık uyarısı

2 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yavuz Erkut, Twitter hesabından dolandırıcılık uyarısı yaptı. Erkut, "Son günlerde aldığım ihbarlar sonucu bir takım kişilerin,adımı kullanarak dolandırıcılık yaptıkları tespit edilmiştir. Belediyemizde para veya bağış toplaması söz konusu değildir." dedi.

Yerel seçimler sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından İBB Genel Sekreterliği'ne getirilen Yavuz Erkut İstanbullulara dolandırıcılık uyarısı yaptı.

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yavuz Erkut, "İstanbulluların dikkatine!" başlıklı bir dolandırıcılık uyarısında bulundu. Erkut, "Son günlerde aldığım ihbarlar sonucu bir takım kişilerin, adımı kullanarak dolandırıcılık yaptıkları tespit edilmiştir. Belediyemizdeki hiçbir bürokratın ya da personelin para veya bağış toplaması söz konusu değildir." ifadelerini kullandı.

"BENZER OLAYLARI EMNİYETE BİLDİRİN"

Açıklamanın devamında "Bu dolandırıcılık olaylarına karşı yurttaşlarımızı uyarmayı bir borç biliyor, benzer olaylarla karşılaşan yurttaşlarımızın gerekli hassasiyet göstererek konuyu emniyet güçlerine bildirmesini rica ediyorum" dedi.

İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut'tan dolandırıcılık uyarısı
İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut oldu

Haber Yayın Tarihi: 20.09.2019 09:06 Erdoğan'dan masadaki haritayı kapatmasını isteyen Putin'e yanıt: Ne kadar çalıştığımızı görsünler
Rasulayn'da arama-tarama faaliyetleri devam ediyor: Çok sayıda katyuşa roketi ele geçirildi Trump bir skandala imza attı: Teröristbaşını ABD'ye davet etti