Son Dakika Haberleri: İDO'dan "23 Haziran'da sefer iptali" iddialarına ilişkin açıklama geldi

İDO'dan "23 Haziran'da sefer iptali" iddialarına ilişkin açıklama geldi

6 ay önce

İDO, 23 Haziran'da seferlerin iptal edileceği iddialarına ilişkin açıklama yayınladı. Açıklamada, "İstanbul seçimi nedeniyle 23 Haziran tarihinde herhangi bir değişikliğimiz yoktur" denildi.

İstanbul Deniz Otobüslerinden(İDO) 23 Haziran'da 'sefer iptali' iddialarıyla ilgili yapılan açıklamada, "İstanbul seçimi nedeniyle 23 Haziran tarihinde herhangi bir değişikliğimiz yoktur" denildi.

İDO'dan yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"YOLCU TALEBİ OLMASI HALİNDE AYNI HAT ÖZELİNDE EK SEFERLER KONULACAKTIR"

"21-22 Haziran tarihleri arası Yenikapı- Bursa ve Bursa - Yenikapı hattında bazı seferler yolcu talebi olmaması nedeniyle birleştirilmiş olup 21 Haziran tarihinde 6 adet, 22 Haziran tarihinde 4 adet hızlı feribot seferleri ile karşılıklı olarak hizmet vermeye devam edecektir. İlgili hattımıza ait güncel sefer saatleri www.ido.com.tr adresimizden görüntüleyebilir ve 0850 222 44 36 veya 444 44 36 numaralı Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul seçimi nedeniyle 23 Haziran tarihinde herhangi bir değişikliğimiz yoktur. 21-23 Haziran tarihleri aralığında 10 gidiş - 10 dönüş olmak üzere toplam 20 Yenikapı- Bursa ve Bursa - Yenikapı hızlı feribot seferlerimiz siz değerli yolcularımız için mevcuttur. Bu tarihler aralığında yolcu talebi olması halinde aynı hat özelinde ek seferler konulacaktır"

İDO'dan 23 Haziran'da sefer iptali iddialarına ilişkin açıklama geldi
Haber Yayın Tarihi: 20.06.2019 06:50 Kaynak: DHAErdoğan'dan Güngören Belediyesi'ndeki olaya sert tepki: Kalemini kırarız
Hükümetten bakkalı sevindirecek teklif: Zincir marketlere yeni kriterler geliyor Prof. Dr. Canan Karatay: Başından beri tavuk dönere karşıyım, büfelerin önünden geçerken midem bulanıyor