Son Dakika Haberleri: Kaan Tangöze'den İhanet Sonrası Boşanan Seçkin Piriler, Yeni Sevgilisi ile Yakalandı

Kaan Tangöze'den İhanet Sonrası Boşanan Seçkin Piriler, Yeni Sevgilisi ile Yakalandı

3 ay önce

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin kendisini Kıvılcım Ural ile aldatmasından sonra evliliğine son veren Seçkin Piriler yeni sevgilisiyle görüntülendi.

6 Yıllık evliliğini ihanet gerekçesiyle bitiren eski şarkıcı Seçkin Piriler ilk kez sevgilisiyle görüntülendi. Sevgilisiyle eğlendiği mekan çıkışında patlayan flashlarla şoke olan eski manken mekana geri döndü. Sevgilisi, arkasından "Kaçma aşkım" diye bağırdı.

"NEREYE KAÇIYORSUN AŞKIM?"

Önceki akşam Kuruçeşme'deki bir mekanda sevgilisi iş adamı Sefa Özdemir ile el ele görüntülenen Piriler, fotoğraflarının çekildiğini gördükten sonra çıktığı mekana geri döndü. İş adamı sevgilisi ise Piriler'in arkasından "Nereye kaçıyorsun aşkım? Zaten çektiler" dedi.

Mekandan önce sevgilisinin çıkmasını isteyen Seçkin Piriler 10 dakika sonra mekandan taksiyle ayrıldı. Bir süre sonra sevgilisinin Porsche markada aracına binmek üzere taksiden inen Piriler, gazetecileri görünce indiği taksiye geri dönerek mekandan uzaklaştı.

İHANET YÜZÜNDEN AYRILMIŞTI

2010 Yılında Rockçı Kaan Tangöze ile evlenen Seçkin Piriler'in bu evlilikten iki oğlu bulunuyor. 2016 yılında Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile öpüşürken çekilen fotoğraflarının basına sızmasının ardından boşanan Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural'ın hamile olduğunu öğrendikten sonra çift hakkında zehir zemberek açıklamalar yapmıştı.

Seçkin Piriler - Kaan Tangöze

Kaan Tangöze'nin Sevgilisi Kıvılcım Ural Hamile! Kıvılcım Ural Kimdir?

Eleştirilere Katlanamayan Seçkin Piriler, En Yakın Arkadaşı Meral Kaplan'la Saç Saça Baş Başa Kavga Etti

Kaan Tangöze Eski Eşine 700 Bin TL'lik Ev Aldı


YORUMLAR


Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi Ehliyetini Değiştirmek İçin Nüfus Müdürlüğüne Giden Vatandaş, "Ölü" Olduğunu Öğrendi

Son Dakika! Ankara'daki Mobilyacılar Sitesinde Yangın Çıktı! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var