Son Dakika Haberleri: Kaan Tangöze'den İhanet Sonrası Boşanan Seçkin Piriler, Yeni Sevgilisi ile Yakalandı

Kaan Tangöze'den İhanet Sonrası Boşanan Seçkin Piriler, Yeni Sevgilisi ile Yakalandı

2 yıl önce

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin kendisini Kıvılcım Ural ile aldatmasından sonra evliliğine son veren Seçkin Piriler yeni sevgilisiyle görüntülendi.

Kaan Tangöze'den İhanet Sonrası Boşanan Seçkin Piriler, Yeni Sevgilisi ile Yakalandı, System.String[]

6 Yıllık evliliğini ihanet gerekçesiyle bitiren eski şarkıcı Seçkin Piriler ilk kez sevgilisiyle görüntülendi. Sevgilisiyle eğlendiği mekan çıkışında patlayan flashlarla şoke olan eski manken mekana geri döndü. Sevgilisi, arkasından "Kaçma aşkım" diye bağırdı.

"NEREYE KAÇIYORSUN AŞKIM?"

Önceki akşam Kuruçeşme'deki bir mekanda sevgilisi iş adamı Sefa Özdemir ile el ele görüntülenen Piriler, fotoğraflarının çekildiğini gördükten sonra çıktığı mekana geri döndü. İş adamı sevgilisi ise Piriler'in arkasından "Nereye kaçıyorsun aşkım? Zaten çektiler" dedi.

Mekandan önce sevgilisinin çıkmasını isteyen Seçkin Piriler 10 dakika sonra mekandan taksiyle ayrıldı. Bir süre sonra sevgilisinin Porsche markada aracına binmek üzere taksiden inen Piriler, gazetecileri görünce indiği taksiye geri dönerek mekandan uzaklaştı.

İHANET YÜZÜNDEN AYRILMIŞTI

2010 Yılında Rockçı Kaan Tangöze ile evlenen Seçkin Piriler'in bu evlilikten iki oğlu bulunuyor. 2016 yılında Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile öpüşürken çekilen fotoğraflarının basına sızmasının ardından boşanan Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural'ın hamile olduğunu öğrendikten sonra çift hakkında zehir zemberek açıklamalar yapmıştı.

Seçkin Piriler - Kaan Tangöze

Kaan Tangöze'den İhanet Sonrası Boşanan Seçkin Piriler, Yeni Sevgilisi ile Yakalandı

Haber Yayın Tarihi: 15.10.2018 10:43 

YORUMLAR


Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu
AK Parti'nin "En beğenilen siyasetçi" anketinde İmamoğlu ve Demirtaş sürprizi İran protestolarında 5. gün! Af Örgütü, 106 kişinin öldüğünü duyurdu