İmamoğlu'ndan "Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı?" sorusuna cevap - Son Dakika

İmamoğlu'ndan "Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı?" sorusuna cevap

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, konuk olduğu programda "Dilek İmamoğlu'nun model gibi poz vermesini kıskandınız mı?" sorusuna "Bilseydim izin vermezdim diye espri yaptım. Ama her şakada da bir gerçek payı vardır" karşılığını verdi.

Haber Global'deki 40 soru programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşiyle ilgili merak edilen soruya da yanıt verdi.

"BİLSEYDİM İZİN VERMEZDİM"

" Dilek İmamoğlu'nun model gibi poz vermesini kıskandınız mı?" sorusunun yöneltildiği İmamoğlu, "Bilseydim izin vermezdim diye espri yaptım. Ama her şakada da bir gerçek payı vardır" ifadesini kullandı.

İmamoğlu'ndan 'Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı?' sorusuna cevap

"EŞCİNSEL EVLİLİKLERİ ONAYLIYOR MUSUNUZ?"

Diyanet'in verdiği fetva ile tekrar Türkiye'nin gündemine gelen eşcinsellik ve eşcinsel evlilikler konusuna da değinen İmamoğlu, Jülide Ateş'in "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna da "Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Geçmişte bu görevi yapmış insanların sorumluluğu olduğu gibi benim de var. Benden sonraki belediye başkanlarının da var. Ülkeyi yönetenlerin de var. Ama şunu söylemekte fayda görüyorum ki, eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının altını çizmek isterim" yanıtını verdi.

İmamoğlu'ndan Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı? sorusuna cevap

Son Dakika

Fuhuş için anlaştığı kadını boş arazide öldüren zanlı: Telefonumu çalıp bana saldırdı 30-31 Mayıs'ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Kritik kararın verileceği toplantı başladı Diyanet, kadın erkek el ele halay çekmenin ve horon tepmenin İslam'a aykırı olduğunu belirtti Interpol'ün aradığı 700 bin liralık otomobil, Konya'da bulundu Kocaeli'de doğum yapan kadını aracından indiren taksici gözaltına alındı Diyarbakır'da tekstil fabrikasında çalışan 16 işçinin koronavirüs testi pozitif çıktı Sevgilisinin kafasında içki şişesi kırdı, hırsını alamayıp bıçakladı! Savunması olay kadar ilginç değil PKK, Siirt'i kana bulayacaktı! Jandarma'nın dikkati hain saldırıyı önledi Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor! Sokağa çıkma kısıtlaması ve seyahat yasağı masaya yatırılacak Reyhanlı'daki patlamada felç geçirip işini kaybeden adamın 7 yıllık tekerlekli sandalye hayali gerçek oldu ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor Dün akşam doğu illerimizi ayağa kaldıran gök taşı nereye düştü? Uzman isim iki yeri işaret etti Kızını, eşinin kaçırdığını söyleyen sunucu Meral Kaplan, Bakan Soylu'ya seslendi: Ülkemiz Teksas'a mı döndü? 15 Temmuz gazisinin yürek burkan dramı! Devlet büyüklerinden yardım bekliyor Normalleşme adımlarının peş peşe atıldığı şu günlerde İstanbul'un çamurundan da korona çıktı