Son Dakika Haberleri: İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'in yeğenini tokatlarken gördüğünü söyledi

İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'in yeğenini tokatlarken gördüğünü söyledi

10 gün önce

Efsane İngiliz pop/rock şarkıcısı Elthon John, Kraliçe II. Elizabeth hakkında ilginç bilgilere yer verdi. John, bir partide Kraliçe'yi yeğenini tokatlarken gördüğünü, ama bu tokatlamanın bir şakadan ibaret olduğunu anlattı.

72 yaşındaki İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'le ilgili ilginç anılar paylaştı.Sunday Times gazetesinde yayınlanan makalesinde Kraliçe'nin yeğenini tokatladığını ancak bunun bir şaka olduğundan bahsetti.

DEFALARCA "VURMA" DEDİ

İngiliz şarkıcı Kraliçe Elizabeth'i, kız kardeşi Prenses Margaret'in oğlu Viscount Linley'i tokatlarken gördüğünü anlattı. Ancak bu tokatlama, bir şakalaşmadan ibaretti. Ünlü şarkıcı, bir partide Linley'in Kraliçe'den uzaklaşmaya çalışır gibi yaptığını, ancak Kraliçe'nin yeğenine hafifçe tokat attığını ve bu esnada Linley'in, defalarca "Vurma" dediğini aktardı.

"ÖZEL HAYATINDA EĞLENCELİ BİRİ"

John, "Kraliçe'nin halk önündeki imajının ciddiyetsizlik olmadığını biliyorum ama özel hayatında eğlenceli biri" ifadesini kullandı. Ünlü şarkıcı, Kraliçe'nin kendisinin bu tokat oyununa şahit olduğunu görünce göz kırparak, bunu bir şaka olduğu mesajını verdiğini belirtti.

İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'in yeğenini tokatlarken gördüğünü söyledi
Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 09:16 

YORUMLAR (2)


Otomobilin çarptığı üniversiteli 2 kız öldü! Kazayı gören yardıma koştu
İstanbul'da 14 yaşındaki kız çocuğuna istismarda bulunan şüpheli ifadesiyle kan dondurdu: İkinci eş olarak istedim Cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, karısıyla çocuk sahibi olmak istediklerini duyurdu Yıldız şarkıcı Demi Lovato'nun internete çıplak fotoğrafları sızdırıldı