Salgının çaresizliğini en iyi anlatan karar! Dünyanın en büyük AVM'si hastaneye dönüştürüldü - Son Dakika

Salgının çaresizliğini en iyi anlatan karar! Dünyanın en büyük AVM'si hastaneye dönüştürüldü

İran'da koronavirüs vakalarının her geçen gün artması nedeniyle hastaneler yetersiz kalırken, son çare olarak alışveriş merkezleri hastane olarak kullanılmaya başlandı.

İran'da koronavirüs (Covid-19) hastalarının artmasıyla hastanelerin yetersiz kalması üzerine alışveriş merkezleri hastane olarak kullanılmaya başlandı. Başkent Tahran'ın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan İran Mall Alışveriş Merkezi, koronavirüs hastalarının tedavisi için 3 bin yataklık hastaneye dönüştürüldü.

İran'da koronavirüs salgını nedeniyle dev AVM hastaneye dönüştürüldü

RENGARENK ÜRÜNLERİN YERİNİ YATAKLAR ALDI

Bir zamanlar Tahranlıların alışveriş yaptığı merkezde, rengarenk ürünlerin yerini hastalar için ayrılmış yataklar aldı. Daha çok nekahat dönemi ve durumu göreceli iyi olan hastalar için kullanılan merkezde, hasta ziyaretlerine izin verilmediğinden hastalar cep telefonu aracılığı ile aileleriyle görüntülü olarak irtibat kuruyor.Bu arada, Sağlık Bakanı Sait Nemeki ve Bakan Yardımcısı İrec Harirçi, merkeze ziyarette bulundu.Ülkenin bazı şehirlerinde alışveriş merkezlerinin yanı sıra spor salonları da geçici hastaneye dönüştürüldü.

İran'da koronavirüs salgını nedeniyle dev AVM hastaneye dönüştürüldü

ÖLÜMLER ÇİN'İ AŞMIŞ DURUMDA

Koronavirüsten kaynaklı ilk ölümün 19 Şubat'ta tespit edildiği İran'da, hastalıktan ölenlerin sayısı salgının ilk çıkış noktası ve merkezi olan Çin'i dün itibariyle geçmişti.

İran'da koronavirüs salgını nedeniyle dev AVM hastaneye dönüştürüldü

İRAN'DA CAN KAYBI 3 BİN 603'E YÜKSELDİ

Öte yandan yenitip koronavirüs sebebiyle İran'da son 24 saatte 151 kişi daha hayatını kaybetti ve toplam can kaybı 3 bin 603'e yükseldi. Bunun yanı sıra ülkede toplam vaka sayısı 55 bin 743'e ulaştı.

Salgının çaresizliğini en iyi anlatan karar! Dünyanın en büyük AVM'si hastaneye dönüştürüldü


Son Dakika

George Floyd protestolarına katılan eylemciler, polisi ateşe verdi İzmir'de denize döktüğümüz Yunanistan'dan Türkiye'ye küstah "savaş" tehdidi Kel erkeklerde koronavirüsten hayatını kaybetme oranı daha yüksek Suudi Arabistanlı bir baba, bebeğine kum yedirdi George Floyd için ilk cenaze töreni Minneapolis'te düzenlendi ABD polisinin şiddeti bitmiyor! Yere ittikleri yaşlı adam, yerden kalkamadı Kadın iç giyim markası Victoria's Secret'ın İngiltere operasyonlarına kayyum atandı ABD'de polis, yağmacı olduğundan şüphe ettiği 22 yaşındaki genci öldürdü İran'da koronavirüs salgınında ikinci dalga: Vaka sayısı rekor kırdı "Kutlama zamanı değil" diyen Dünya Sağlık Örgütü, koronada ikinci dalganın eylül ayında başlayabileceğini açıkladı Salgının en büyük mağdurlarından hayat kadınları yaşadıkları zor durumu anlattı Fransa'da Türk anne 2 çocuğuyla havuzda ölü bulundu Trump, protestolara karşı orduyu devreye sokma planında geri adım attı Irkçılık karşıtı eylemlerde yasalar, Trump'ın elini güçlendiriyor: Orduyu sokağa çıkarabilir Putin'i çileden çıkaran olay! Yöneticileri azarladı: Sosyal medyadan mı öğreneceğiz?