İrem Derici'den sanat camiasını kızdıracak sözler: 10 milyon TL param olsa şarkıcılığı bırakırım - Son Dakika

İrem Derici'den sanat camiasını kızdıracak sözler: 10 milyon TL param olsa şarkıcılığı bırakırım

Yaptığı her paylaşım ve açıklamayla gündemden düşmeyen İrem Derici, hakkında merak edilen soruları yanıtlarken 10 milyon TL'si olduğunda şarkıcılık mesleğini bırakacağını söyledi. Derici'nin bu çıkışına sanat camiasından nasıl tepkilerin geleceği de merak konusu oldu.

Salgın nedeniyle işleri durdurulduğu için vaktini evinde geçiren İrem Derici, karantina süreciyle gündeme gelmeyedevam ediyor. 2. Sayfa programına bağlanan Derici, 10 milyonu olsa şarkıcılık mesleğini bırakacağını söyledi.

"KARŞI CİNSTE ESMER SEVERİM"

Samimiyetiyle her zaman ön planda olan Derici, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sorularını yanıtladı. Derici, hakkında merak edilen sorulara da makyaj yaparken yanıt verdi. Derici, "Sarışın mı, esmer mi?" sorusuna, "Kendim içinse sarışın seviyorum. Daha çekici olduğumu düşünüyorum. Karşı cins olduğu zaman esmer" yanıtını verdi.

"BENİ PARAYLA KANDIRAMAZSINIZ"

Ünlü şarkıcı, "Zengin mi, fakir mi?" sorusuna ise, "Hiç öyle bir ayrım yapmadı. Hiç düşünmedim. Kelle avcısı değilim. Sırf parası var diye biriyle olamam. Beni parayla kandıramazsınız beyler!" cevabını verdi.

Derici ayrıca, "En iyi yürüme yöntemi ise DM (Direkt mesaj)" dedi. "Hangi mesajın ifşa olsa utanırsın?" sorusuna İrem Derici, "Hiçbiri. Utanılacak bir şey yazmam. Bill Gates mi, Brad Pitt mi? Bill Gates zeki tamam ama her açıdan Brad Pitt!" dedi.

"10 MİLYONUM OLSA İŞİ BIRAKIRDIM"

Ünlü şarkıcı, "10 milyon liram olsa kaç günde nereye harcarsın?" sorusuna ise, "Don atlet koşarım. Eli yüzü düzgün bir ev alırım. Gerisiyle de yatırım yaparım. Bankaya koyarım. Onun faiziyle yaşardım. ve bu işi bırakırdım. İnsanlar beni çok yordu çünkü." yanıtını verdi.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

10:13 Konya'da görülen et yiyen örümcek yüzünden vatandaşlar tedirgin! Zehri insanı öldürüyor 09:50 Doğada kendiliğinden yetişmesine rağmen toplaması yasak olan salebin kilosu 900 liraya satılıyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:19 30 yıl önce askerimizi şehit eden saldırganlar sınır ötesi operasyonla yakalandı 09:17 Savcılık, Ecrin bebeğin ölümünde 'ihmali bulunan' üvey babaannenin 25 yıl hapsini istedi 09:14 Son dakika: 4 işçinin hayatını kaybettiği fabrikanın sahibi suskunluğunu bozdu 09:11 Sevdiği kız başkasına verilen genç, veda etmek için video çektikten sonra canına kıydı 04:37 Bodrum'da iki kişinin uyurken öldürülmesi sonrasında jandarma alarma geçti 04:18 Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı 18:08 Rus milyarder Bodrum'da sahili kapatarak çalışanlara 7 bin 500 lira bahşiş bıraktı 17:36 Ozan Güven, Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla açılan dava için gizlilik kararı aldırdı 17:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgın döneminde iki sektörün önemi ortaya çıktı 16:12 3 çocuk annesi Nermin Gül'ün başarı öyküsü kadınlara ilham olacak! 15:32 Koronavirüsü yenen Singapur'da deng humması başladı, 14 bin kişi enfekte oldu