Son Dakika Haberleri: İŞGÜMDER'den İl Müdürü Fillikçioğlu'na ziyaret

İŞGÜMDER'den İl Müdürü Fillikçioğlu'na ziyaret

8 gün önce

Aydın İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği (İŞGÜMDER) yönetimi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İŞGÜMDER'den İl Müdürü Fillikçioğlu'na ziyaret, System.String[]

Aydın İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği (İŞGÜMDER) yönetimi, Gençlik ve Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Aydın İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği yönetim kurulu üyeleri Anıl Pehlivan, Aykut Gökşin ve Ayça Güzel, kısa bir süre önce Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Cenap Fillikçioğlu'na yeni görevinde başarılar diledi. İŞGÜMDER yönetimi, yapılacak çalışmalarda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne her zaman destek vereceklerini belirtti.


Ziyaretleri için İŞGÜMDER heyetine teşekkür eden ve aynı zamanda İş Güvenliği Uzmanı olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu derneğe üye oldu. - AYDIN

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 10:48 Kaynak: İHA8 kişilik kefen ve bir kılıçla yakalanan adamın 155'e 2 bin çağrı yaptığı ortaya çıktı!
Yazıcıoğlu davasında tanık olarak dinlenen İsmail Kaya: 'Bu ifadeler ipe götürür' dediğini duydum Son dakika: DEAŞ'ın infaz timi mensubu İzmir'de yakalandı AFAD'dan Tuzla'daki fabrika yangının ilişkin açıklama: Halk sağlığını tehdit eden bir durum yok