İşitme Engelli Bisikletliler Serik'te Yarışıyor - Hd - Son Dakika

İşitme Engelli Bisikletliler Serik'te Yarışıyor - Hd

2 yıl önce

İşitme engelli bisikletliler Serik'te yarışıyorNamık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)ANTALYA'nın Serik ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Bisiklet Şampiyonası 40 sporcunun katılımıyla başladı.

İşitme Engelli Bisikletliler Serik'te Yarışıyor - Hd, System.String[]

İşitme engelli bisikletliler Serik'te yarışıyor


Namık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)


ANTALYA'nın Serik ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Bisiklet Şampiyonası 40 sporcunun katılımıyla başladı.


2 gün serecek yarışmaya kadın ve erkeklerde toplam 40 sporcu katıldı. Şampiyonada dereceye girecek sporcular 5- 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Belçika'da yapılacak olan MTV Avrupa Şampiyonası'na katılacak.


Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Bu yıl ikincisini düzenliyoruz. 2 gün sürecek şampiyonada kadın ve erkekler branşında sporcularımız yarışacak. 5- 13 Mayıs tarihlerinde Belçika'da yapılacak olan MTV Avrupa Şampiyonası'na oyuncuları seçmek için bu yarışmayı yapıyoruz. Milli takımımıza buradan oyuncu seçeceğiz. Geçen yıl olimpiyatlara katıldık, sıralamalarda pek iyi değildik. Yarışmanın dışında mayıs ayına kadar hocalarımızın nezaretinde turnuva ve kamplar yapacağız dedi.

İşitme Engelli Bisikletliler Serik'te Yarışıyor - Hd

Haber Yayın Tarihi: 24.02.2018 05:47 Kaynak: DHASon Dakika

Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler
Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur Cedi Osman'ın Elazığ depremi paylaşımı tepki çekti

Son Dakika Haberleri