İsmail Günaçar'ın İstiklal Marşı'nı okumadığı anların videosu sosyal medyaya düştü - Son Dakika

İsmail Günaçar'ın İstiklal Marşı'nı okumadığı anların videosu sosyal medyaya düştü

2 ay önce

Ahmet Davutoğlu'nun partisinde en genç kurucular kurulu üyesi olan İsmail Günaçar'ın tanıtım toplantısında İstiklal Marşı'nı okumadığı anlara ilişkin video, sosyal medyada gündem oldu.

AK Parti'den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Bilkent Otel'de Gelecek Partisi'ni tanıttı. Partinin en genç kurucular kurulu üyesi olan İsmail Günaçar'ın sözleri gündem oldu.

"DİPLOMA" ÇIKIŞI BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Günaçar, "Davutoğlu'nun Erdoğan'dan farkı sizce ne olacak?" sorusuna "Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin. Bizim gençlerimize sahip çıkan ve dünyaca tanınan biri olduğu için bize liderlik yapabilecek birisi" şeklinde yanıt vermişti.

İSTİKLAL MARŞI'NI OKUMADI MI?

Yaptığı bu çıkışla eleştiri oklarının hedefi olan Günaçar, yaptığı açıklamada sözleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastetmediğini belirtse de kendisine yönelik tepkileri dindiremedi. Tartışmalar devam ederken Günaçar'ın partinin tanıtım toplantısında İstiklal Marşı'nı söylemediği iddiası gündeme geldi. Toplantıya ait anların olduğu videoda, Günaçar'ın İstiklal Marşı'nı okumadığı görülüyor.

İsmail Günaçar'ın İstiklal Marşı'nı okumadığı anların videosu sosyal medyaya düştü
Gelecek Partisi'nin en genç kurucusu İsmail Günaçar kimdir, kaç yaşında?

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2019 01:08 Son Dakika

THY'nin 150 TL sabit bilet uygulaması sosyal medyada tepki çekti
Sosyal medyada sahte hesap açan vicdansızlar, "Enkaz altındayım" diye tweet attılar Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı

Son Dakika Haberleri