Son Dakika Haberleri: İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa Verildi

İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa Verildi

4 yıl önce

Akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden "Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu Kilyos'ta toprağa verildi.

İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa Verildi, System.String[]

Akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden "Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu Kilyos'ta toprağa verildi.


Salı günü tedavi gördüğü hastanede vefat eden Hacısüleymanoğlu'nun (77) Kilyos Merkez Camisinde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, eski Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker, Necdet Ulucan ile Zeynel Abidin Erdem, Eray Kapıcıoğlu, Murat Cevahir, Mehmet Köymen, İsmail Türüt, Metin Şentürk ve Hakan Ural'ın da aralarında bulunduğu siyaset, iş ve sanat dünyasından isimler katıldı.


Hacısüleymanoğlu'nun eşi ve çocukları cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Törene, eski bakanlardan Mehmet Ali Yılmaz ile Sedat Peker, Fatih Bucak, Atilla Saral, Nejat Ergin de çelenk gönderdi.


Cavit Çağlar, Hacısüleymanoğlu'nun iyi bir insan ve dost olduğunu belirterek, "İyi bir aile babasıydı. Nur içinde yatsın. Mekanı cennet olsun. En son hastanede görüştük. Bir ay önce de beraber balık ziyafeti çekmiştik" dedi.


Erdoğan Bayraktar da Hacısüleymanoğlu'nun memleketinden yakın dostu ve hemşehrisi olduğunu ifade ederek, "Sevdiğimiz bir kardeşimizdi. Allah gani gani rahmet eylesin. Yeri mekanı cennet olsun. Eşe, dosta garibana faydaları vardı. Üzgünüz" dedi.


İbrahim Hacıosmanoğlu ise çok üzgün olduğunu belirterek "Rahmetli çocukluğumuzdan beri idolümüzdü. Kendisine her Oflu'nun bir vefa borcu vardır. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.


Kılınan namazın ardından bir süre omuzlarda taşındıktan sonra cenaze aracına konulan Hacısüleymanoğlu'nun cenazesi Kilyos Ağlamış Dede Mezarlığında toprağa verildi.

Haber Yayın Tarihi: 24.12.2015 02:58 Kaynak: AAYüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Kendini banyoda asan genci annesi son anda kurtardı Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı