Son Dakika Haberleri: İstanbul Adalet Sarayı'nda bin fidan dağıtıldı

İstanbul Adalet Sarayı'nda bin fidan dağıtıldı

23 gün önce

İstanbul Adalet Sarayı'nda bin fidan dağıtıldı Ağaçlandırma projesine bir destek de adliyedenİSTANBUL - Tarım ve Orman Bakanlığınca başlatılan Geleceğe Nefes Ol projesi kapsamında İstanbul Adalet Sarayı'nda bin adet fidan dağıtıldı.

İstanbul Adalet Sarayı'nda bin fidan dağıtıldı

Ağaçlandırma projesine bir destek de adliyeden

İSTANBUL - Tarım ve Orman Bakanlığınca başlatılan Geleceğe Nefes Ol projesi kapsamında İstanbul Adalet Sarayı'nda bin adet fidan dağıtıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, "11 milyon ağaç, bugün fidan yarın nefes" sloganıyla başlatılan Geleceğe Nefes Ol projesi kapsamında Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda fidan dağıtıldı. 11 milyon fidan dikilerek, ağaçlandırılmanın arttırılmasının hedeflendiği proje kapsamında adliyede düzenlenen etkinliğe adliye personelleri ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İstanbul Adalet Sarayı Atrium salonunda düzenlenen etkinlikte bin adet fidan dağıtıldı.

İstanbul Adalet Sarayı'nda bin fidan dağıtıldı

Haber Yayın Tarihi: 12.11.2019 12:30 Kaynak: İHAYüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun? Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı