Son Dakika Haberleri: Suriyeliler, İstanbul'un göbeğinde demir ve sopalarla birbirlerine girdiler

Suriyeliler, İstanbul'un göbeğinde demir ve sopalarla birbirlerine girdiler

22 gün önce

İstanbul'da Taksim'de, Arapça konuşan ve Suriyeli oldukları belirtilen iki grup demir, sopa ve sandalyelerle birbirlerine girdi. Meraklı vatandaşlar caddede toplanıp kavgayı izlerken yaşananlar kameraya yansıdı.

Taksim'de iki grup arasında çıkan kavgada sopa, demir ve sandalyeler kullanıldı. Tekme yumrukların havada uçuştuğu kavga cep telefonu ile görüntülendi.

Sakızağacı taksi durağı ile İstiklal Caddesi kesişimindeki geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Atıf Yılmaz Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanında Arapça konuştukları görülen Suriyeli oldukları iddia edilen iki grup arasında tartışma çıktı. Yaka paça dışarıya atılan müşterilerle çalışanların arasında çıktığı öğrenilen tartışma cadde de devam etti. Kısa sürede kavgaya tutuşan taraflar, ellerine geçirdikleri sopa, demir, sandalye gibi cisimleri birbirine fırlatmaya başladı.

MEKAN SAHİPLERİYLE KAVGA ETTİLER

Bir anda savaş alanına dönen caddede tekme ve yumruklar havada uçuştu. Mekan çalışanlarının darp edip kovaladığı müşteriler, kısa süre sonra geri dönerek kavgaya devam etti. Çevrede toplananlar meraklı gözlerle kavgayı izlerken o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

İşte olay yerinden fotoğraflar;


Suriyeliler, İstanbul'un göbeğinde demir ve sopalarla birbirlerine girdiler
Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 09:44 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Yaşam koçunun 8 yaşındaki otizmli çocuğu darp ettiği davada karar çıkmadı
ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozuyla gündem oldu Star TV'nin iddialı dizisi Sevgili Geçmiş final kararı aldı