Son Dakika Haberleri: İstanbul'un Göbeğinde UBER Sürücüsüne Yumruk ve Tokatla Saldırı Kamerada

İstanbul'un Göbeğinde UBER Sürücüsüne Yumruk ve Tokatla Saldırı Kamerada

2 yıl önce

İstanbul Sultanahmet'te kimliği belirsiz bir grup, güpegündüz önünü kestikleri bir UBER aracının sürücüsünü yumruk ve tokatlarla darp etti. UBER sürücüsünün saldırıya uğradığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

İstanbul'un Göbeğinde UBER Sürücüsüne Yumruk ve Tokatla Saldırı Kamerada, System.String[]

İstanbul Sultanahmet'te kimliği belirsiz bir grup, güpegündüz önünü kestikleri bir UBER aracının sürücüsünü yumruk ve tokatlarla darp etti. Sürücünün darp edilme anı araç kamerasına yansıdı.

UBER SÜRÜCÜSÜNE SOKAK ORTASINDA YUMRUK VE TOKATLI SALDIRI

Olay, geçtiğimiz Cumartesi saat 14.30 sıralarında Fatih Sultanahmet Çatladıkapı'da meydana geldi. İddiaya göre, Çatladıkapı'da seyir eden Hakan Kayhan isimli UBER sürücüsü ara sokaklardan Sultanahmet'e geldiği esnada kimliği belirsiz bir grup tarafından önü kesildi. Grup ardından camını açtırdıkları UBER sürücüsüne güpegündüz sokak ortasında yumruk ve tokatlarla saldırıp darp etti.

SALDIRI ANI ARAÇ KAMERASINA YANSIDI

Darbe almaya başlayan sürücü kendini korumak için torpido gözündeki bıçağı eline aldı. Bıçağı gören grubun geri gitmesi üzerine camını kapatan sürücü hızla olay yerinden uzaklaştı. Yaşananlar ise araç kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul'un Göbeğinde UBER Sürücüsüne Yumruk ve Tokatla Saldırı Kamerada
Haber Yayın Tarihi: 23.10.2018 05:38 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu
Yaşar Büyükanıt, eşinin cenazesine katılamadı AK Parti'nin "En beğenilen siyasetçi" anketinde İmamoğlu ve Demirtaş sürprizi