Son Dakika Haberleri: Güvenlik görevlilerine "Çantamda bomba var" diyerek bağıran şahıs gözaltına alındı

Güvenlik görevlilerine "Çantamda bomba var" diyerek bağıran şahıs gözaltına alındı

27 gün önce

İstanbul'da, Beşiktaş Vodafone Park Stadı önünde özel güvenlik görevlilerine "Çantamda bomba var. Patlatacağım" dedikten sonra koşarak uzaklaşan bir kişi, İstiklal Caddesi'nde gözaltına alındı.

İstanbul'da meydan gelen olayda, Beşiktaş Vodafone Park Stadı önüne öğle saatlerinde gelen bir kişi iddiaya göre özel güvenlik görevlilerine "Çantamda bomba var. Patlatacağım." dedi. Daha sonrasında olay yerinden sırt çantalarıyla hızla uzaklaşan bu kişi, İstiklal Caddesi'nde yakalanarak gözaltına alındı.

BOMBA İZİNE RASTLANMADI

Güvenlik görevlileri durumu emniyet ekiplerine haber verdi. Güvenlik görevlilerinden şüphelinin eşkalini alan polis ekipleri çalışma başlattı. Ekipler şüpheliyi İstiklal Caddesi'nde yakalayarak gözaltına aldı. Şüphelinin çantasından 3'lü priz, bilgisayar, dergi ve giyecek çıkarken, bomba izine rastlanmadı. Şüpheli ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Güvenlik görevlilerine Çantamda bomba var diyerek bağıran şahıs gözaltına alındı
Haber Yayın Tarihi: 21.10.2019 02:09 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Millet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok