Son Dakika Haberleri: İYİ Partili Ümit Özdağ'dan Yerel Seçim Açıklaması: İttifaka Girmiyoruz

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan Yerel Seçim Açıklaması: İttifaka Girmiyoruz

2 yıl önce

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, 2019 yerel seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada, "Yetkili kurullarımızda aldığımız karar gereği bu seçimlerde herhangi bir ittifaka girmiyoruz." dedi.

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan Yerel Seçim Açıklaması: İttifaka Girmiyoruz, System.String[]

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, 2019 yerel seçimlerinde herhangi bir ittifak yapmayacaklarını söyledi. Özdağ, "Yerel seçimlere İYİ Parti bütün kadrolarıyla tek başına geçer." ifadesini kullandı.

"BU SEÇİMDE HERHANGİ BİR İTTİFAKA GİRMİYORUZ"

Kırıkkale Gazeteciler Cemiyetinde basın mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, "Her şeyden önce Türkiye şu anda yerel seçimlere doğru gidiyor. Yetkili kurullarımızda aldığımız karar gereği bu seçimlerde herhangi bir ittifaka girmiyoruz. Zaten kanunların da buna uygun olmadığını biliyoruz. Yerel seçimlere İYİ Parti bütün kadrolarıyla tek başına geçer" dedi.

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan Yerel Seçim Açıklaması: İttifaka Girmiyoruz
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2018 09:28 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?
Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye'nin tanıtımı için Real Madrid'e sponsor olacak Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı