İyilik Kervanı Yollarda" Turu - Son Dakika

İyilik Kervanı Yollarda" Turu

19.09.2018 15:24
İyilik Kervanı Yollarda

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, "İyilik Kervanı Yollarda" sloganıyla çıktıkları ülke turunda Yozgat'a geldi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, "İyilik Kervanı Yollarda" sloganıyla çıktıkları ülke turunda Yozgat'a geldi.

Partisinin Yozgat İl Başkanılığını ziyaret eden Özdağ, 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarını kapsamlı değerlendirdiklerini söyledi.

Özdağ, "Sayın genel başkanımız bu çerçevede partimizi bir kongreye götürdü. Önce bir çalıştay sonra bir kongreyle seçim sonrasını yeniden yapılandırmanın planlarını gerçekleştirdik. Şimdi yerel seçimler yaklaşırken İYİ Parti hem genel merkez kadrolarını yenilemiş hem bütün Türkiye'de teşkilatlarını yenilemiş olarak sahaya çıkmış bulunuyor." dedi

Özdağ, İYİ Parti genel merkez heyetlerinin illeri dolaştığını belirterek, şunları aktardı:

"Teşkilatlarımızla bir araya geliyor, sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyor, halk ile temas ediyor, basın kuruluşlarını ziyaret ediyor, kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışma bugün bitiyor ve gelecek hafta ikinci adımı atacağız. Böylece kısa bir sürede bütün Türkiye'de bu çalışmamızı bitirmiş olacağız."

Özdağ, konuşmasının ardından partililerle basına kapalı görüştü.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika İyilik Kervanı Yollarda' Turu - Son Dakika


Son Dakika

Avrupa Birliği, korona aşısı üreticilerine dava açmaya hazırlanıyor ABD'de koronavirüs aşısı yaptıran bir kişi, saatler sonra hayatını kaybetti Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde Son Dakika: Fenerbahçe Mesut Özil ile 3.5 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler