İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! - Son Dakika

İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi!

22.10.2020 15:43

İzmir'de, saldırgan şahıs yolun ortasında bir kadına dakikalarca şiddet uyguladı. Olayı gören vatandaşlar şahsa hiçbir müdahalede bulunmazken, bu durum, "Kimse Kadir Şeker olmak istemedi" şeklinde yorumlandı.

İzmir'in Basmane ilçesi Fevzi Paşa Bulvarı'nda meydana gelen olayda, bir adam yolun ortasında yere düşürdüğü kadını tekme tokat dövdü. Olayın ortasında duran insanların hiçbiri saldırgan şahsa müdahalede bulunmadı ve kadına şiddet olayını film izler gibi izledi. Yanlarından geçen araçlar da durup şahsı engellemezken, kadına şiddet olayı dakikalarca devam etti.

Olay bölgede bulunan bir kamera tarafından kayıt altına alınırken, görüntülerde adamın yere düşürdüğü kadına tekme ve tokatlarla vurduğu görüldü. Bu sırada yanlarına gelen 4 kişinin ise olayı sadece izlemeleri hem tepki çekti hem de "Kimse Kadir Şeker gibi olmak istemiyor" yorumlarını beraberinde getirdi.

KADİR ŞEKER OLAYINDA NE OLMUŞTU?

Konya'da Özgür Duran'ın sevgilisi Ayşe Dırla'ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle olaya müdahale etmek isteyen Kadir Şeker, çıkan kargaşa sırasında yanındaki bıçağı çıkartarak Duran'ı bıçaklamıştı. Duran aldığı bıçak darbesiyle hayatını kaybederken, Şeker son mahkemesinde 12.5 yıl hapis cezası almıştı.

İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi!

Son Dakika Güncel İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! - Son Dakika


YORUMLAR (53)
  • türkmen: 1990 lı yıllarda ozamanın iktidar partisi chp neden oldu buna 5 yılın altındaki cezalar para cezası olsun dediler bu yasa için kabul görsün diye oy verdiler ve bu yasa kabul edildi 30 yılldır ülke böyle işte adam kadına yumruk atıyor 2-3 yıl hapis cezasına çarptırılıyor peki noluyor o ceza 2 bin 3 bin hadi bilemedin 10 bin lira cezaya dönüştürülüyor ve adam serbest kalıyor sonra gidiyor yine yumruk atıyor bunun sonu yokki chp bu ülkeyi sömürüyor bitiriyor chp olmasa biz daha iyi oluruz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • --: görürsem böyle bir olay ararım polisi durmamda orda devam ederim yoluma banane kardeşim haklı olup suçlu çıkarsın sonunda. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • tuba: valla bizimde komşumuzu kocası dövdü biz karışmadık dayak yiyen kadın kendi çağırdı polisi e polis gelince şikayetçi değilim dedi e niye çağırdın ozaman polisi böyleleride var. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?