Son Dakika Haberleri: Jaguar'ın online satılan ilk modeli F-Pace

Jaguar'ın online satılan ilk modeli F-Pace

11 gün önce

CARMEDYA.COM – Jaguar’ın yeni online satış platformu üzerinden satışı gerçekleştirilen ilk model Jaguar F-PACE oldu. Jaguar F-PACE ve tamamen elektrikli performans SUV’u Jaguar I-PACE’in, Türkiye’deki tüm stokları onlinesatis.jaguar-turkiye.com’da görüntülenebiliyor. Jaguar Online Satış Platformu’nda, modellerin tüm renk, donanım ayrıntıları görüntülenebilirken online rezervasyon yapmak isteyen otomobil tutkunları, kredi seçeneklerine ve online’a özel satış fiyatlarına kadar her türlü...The post Jaguar’ın online satılan ilk modeli F-Pace appeared first on Carmedya.

Jaguar'ın online satılan ilk modeli F-Pace, System.String[]

CARMEDYA.COM - Jaguar'ın yeni online satış platformu üzerinden satışı gerçekleştirilen ilk model Jaguar F-PACE oldu.Jaguar F-PACE ve tamamen elektrikli performans SUV'u Jaguar I-PACE'in, Türkiye'deki tüm stokları onlinesatis.jaguar-turkiye.com'da görüntülenebiliyor.


Jaguar Online Satış Platformu'nda, modellerin tüm renk, donanım ayrıntıları görüntülenebilirken online rezervasyon yapmak isteyen otomobil tutkunları, kredi seçeneklerine ve online'a özel satış fiyatlarına kadar her türlü detaya kolayca ulaşabiliyor ve ön ödeme yaparak diledikleri aracı rezerve edebiliyor.


The post Jaguar'ın online satılan ilk modeli F-Pace appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Haber Yayın Tarihi: 09.09.2019 03:54 Lüks otomobilde intihar etmek isteyen kadın son anda kurtarıldı
Dünyanın ilk vajina müzesi Londra'da açılıyor Son dakika: Erdoğan'dan FOX TV muhabirine sert sözler: Kanalı yalan medya olmaktan çıkarın