Jordan 7 milyon dolar bağışta bulunduğu hastanenin açılışında gözyaşlarını tutamadı - Son Dakika

Jordan 7 milyon dolar bağışta bulunduğu hastanenin açılışında gözyaşlarını tutamadı

4 ay önce

Efsane basketbolcu Michael Jordan, sağlık sigortası olmayan 35 bin kişiye 5 yıl boyunca sağlık hizmeti verecek iki hastanenin açılması için tam 7 milyon dolar bağışta bulmuştu. Jordan hastane açılışında gözyaşlarını tutamadı.

Basketbolu bıraktıktan sonra NBA takımlarından Charlotte Hornets'ın sahibi olan Jordan'ın bağışlarıyla açılan iki hastanede sağlık sigortası bulunmayan yaklaşık 35 bin kişiye beş yıl boyunca ücretsiz sağlık hizmeti verilecek.

Hastanenin sahibi Novant Sağlık Topluluğu'na daha önce de 750 bin dolarlık bağışta bulunan efsane basketbolcu 'Novant Sağlık Michael Jordan Ailesi Medikal Kliniği'nin açılışında yaptığı konuşmada "Beni yıllarca destekleyen bu halka bir şeyler verebildiğim için çok mutluyum. Bu benim için çok değerli. Hayatımı Illionis ve diğer yerlerde kazandım ancak her şeyin nerede başladığını da unutmadım. Bana verilen desteğin karşılığını ödeyemem. Bu daha başlangıç" ifadelerini kullandı.

Konuşma sırasında Jordan'ın göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Jordan 7 milyon dolar bağışta bulunduğu hastanenin açılışında gözyaşlarını tutamadı
Sevilla'dan sürpriz Falcao atağı! Monchi ilk sıraya yazdı

Fenerbahçe'nin Kolarov planı hazır! En geç temmuz ayında imzalar atılacak

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 12:08 

YORUMLAR


Son Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri