Son Dakika Haberleri: Afganistan'da bir düğüne intihar saldırısı: En az 63 ölü, 182 yaralı

Afganistan'da bir düğüne intihar saldırısı: En az 63 ölü, 182 yaralı

2 ay önce

Afganistan'ın başkenti Kabil'de, düğün salonunda meydana gelen bombalı intihar saldırısında en az 63 kişi öldü, 182 kişi yaralandı.

Afganistan'ın başkenti Kabil'de düğün salonunda meydana gelen patlamada en az 63 kişi hayatını kaybetti, 182 kişi yaralandı.

EN AZ 63 KİŞİ CAN VERDİ

Patlama dün gece 22.40'ta meydana geldi. Olay sonucu ölü ve yaralıların olduğu bildirildi. Afganistan İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasret Rahimi de, basına yaptığı açıklamada, Kabil'in 6. güvenlik bölgesindeki düğün salonu Kasri Dubai'de saldırı olduğunu ve yerel saatle 22.40'ta gerçekleşen patlamada en az 63 kişinin yaşamını yitirdiğini söyledi.

SALDIRIYI ÜSTLENEN OLMADI

Saldırıda yaralananların hastanede tedavi altına alındığı da bildirildi. Saldırıyı henüz üstlenen olmazken, patlamanın kaynağının ne olduğu da belli değil. Kabil'de Kasım ayında bir başka düğün salonuna gerçekleştirilen saldırıda da 40 kişi hayatını kaybetmişti. Bölge, güvenlik güçleri tarafından sarıldı.

Afganistan'da bir düğüne intihar saldırısı: En az 63 ölü, 182 yaralı
Haber Yayın Tarihi: 17.08.2019 10:25 Kaynak: İHAOyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı
Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi Otomobilin çarptığı üniversiteli 2 kız öldü! Kazayı gören yardıma koştu