Son Dakika Haberleri: Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu: 35 kişi gözaltına alındı

Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu: 35 kişi gözaltına alındı

1 ay önce

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler uyuşturucu satıcılarına yönelik Kadıköy'de operasyon yaptı. Yapılan baskınlarda 35 kişi gözaltına alındı.

Kadıköy Fikirtepe Mahallesi'nde ve çevresinde narkotik ekipleri tarafından daha önceden belirlenen 35 adrese sabah saat 06:00 sıralarında uyuşturucu baskını yapıldı. Operasyona Özel Harekat Ekipleri ve polis helikopteri de destek verdi.

ÖZEL HAREKAT EKİPLERİ KAPILARI KIRDI

Daha önceden belirlenen adreslere giren polis ekipleri, kapıların açılmaması üzerine bir çok kapıyı kırarak içeri girdi. Yapılan baskınlarda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

CADDE ADETA ABLUKAYA ALINDI

Fikirtepe Mahallesi'nde bulunan Mandıra Caddesi'nde yoğunlaşan operasyonlarda polis adeta caddeyi ablukaya aldı. Caddeye çıkan tüm sokak başları Çevik Kuvvet ve Gece Bekçileri tarafından tutuldu.

GÖZALTINA ALINANLAR EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Yapılan operasyonda gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere emniyete götürülürken, baskın yapılan evlerdeki arama ve gözaltı işlemleri devam ediyor.

35 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Daha önceden belirlenen adreslere giren polis ekipleri, kapıların açılmaması üzerine bir çok kapıyı kırarak içeri girdi. Yapılan baskınlarda 35 şüpheligözaltına alındı.

Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu: 35 kişi gözaltına alındı
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 07:09 

YORUMLAR


Ivanka Trump ve Burcu Esmersoy, 12 bin TL'lik etekleriyle pişti oldu
Oyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi