Son Dakika Haberleri: Karaman Belediyesinin çalışmaları

Karaman Belediyesinin çalışmaları

6 ay önce

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin şehrin muhtelif yerlerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Karaman Belediyesinin çalışmaları, System.String[]

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin şehrin muhtelif yerlerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı gazetecilere yaptığı açıklamada yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte çalışmaların hız kazandığını söyledi.

İhtiyaç olan mahallelerde asfalt ve yol yapım çalışmalarına başladıklarını ifade eden Kalaycı, şunları kaydetti:

"Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Çeltek ve Karamanoğlu Mehmetbey mahallesindeki bazı sokaklarda soğuk asfalt, ikinci organize yolunda da sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Bir yandan yol ve caddeler asfaltlanırken, bakım yapılması gereken yollarda da bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Halkımızın yaşam standartlarını en üst düzeye çıkarmak ve rahat yaşam koşulları sağlamak adına asfalt ve kaldırım çalışmaları belirli bir program çerçevesinde devam edecek."

Haber Yayın Tarihi: 31.05.2019 12:41 Kaynak: AAO pankartı gören sürücüler kornaya basmadı, gürültü bıçak gibi kesildi
Atatürk'e benzerliğiyle bilinen Göksel Kaya'nın tartışma yaratan fotoğrafı gerçek çıktı Ahmet Davutoğlu'nun kurmayından Karamollaoğlu'na yanıt: Tek başımıza iktidar olacağız